Playstation Plus Ekim 2016 Ücretsiz Oyunları


Playstation Plus Ekim 2016 oyunları Sony tarafından açıklandı. Her ay olduğu gibi bu ayda birbirinden güzel ps oyunları ücretsiz olarak hesabınıza ekleyebilirsiniz. Yine hatırlatmakta yarar var sadece 2 adet oyun ekleyebilirsiniz.

Sony Playstation Plus Ekim 2016 bizlere ilk olarak Resident Evil oyununu sunuyor. Tatil dönüşü bu üçüncü kişi aksiyon oyunu ile zamanın nasıl geçtiğinin farkına varmayacaksınız. Ayrıca yeni çıkacak olan Resident Evil VII‘dan önce ise sizi heyecanlandırmaya yetecek. Aynı zamanda 20. yılını kutlayan Capcom‘un yenilediği HD versiyonlu Resident Evil sizleri ekran başından ayırmayacak. Raccoon City‘de  Chris Redfield ve Jill Valentine ya da arkadaşlarıyla keyifli bir oyun sizi bekliyor. Ps Oyun sadece Playstation 4 kullanıcıları için ücretsiz sunuluyor.

Sony‘nin Playstation 4 için sunduğu ikinci ücretsiz ps oyun ise Transformers: Devastation. Hikaye ve grafik olarak bir çok oyundan üstün olan Transformers: Devastation ile tempolu, aksiyonlu ve eğlenceli bir oyun sizleri bekliyor.

Playstation 4 ücretsiz oyunları Ekim ayı boyunca bizi konsol başından ayırmayacak. Playstation Plus Ekim 2016 ücretsiz ps oyunlarının PS3 ve PS Vita oyunlarına aşağıdaki Ücretsiz Oyun Listesinden kontrol edebilir ve Playstation Plus üyesi iseniz iki oyunu ücretsiz olarak Playstation Network (PSN) hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Playstation Plus Ekim 2016 Ücretsiz Oyun Listesi

  • Resident Evil, PS4
  • Transformers: Devastation, PS4
  • Mad Riders, PS3
  • From Dust, PS3
  • Code: Realize ~Guardian of Rebirth, PS Vita
  • Actual Sunlight, PS Vita

Playstation Plus‘ın her ay yayınlanan ücretsiz ps oyunlarını kaçırmamak için aşağıda bulunan bölüme mail adresinizi bırakabilirsiniz.