PlayStation Plus bulut depolama alanı artıyor!

Şubat ayı PlayStation Plus üyelerini “büyük” bir yenilik bekliyor. PS Plus Şubat ayı ücretsiz oyunlarıyla birlikte, bulut depolama alanının 10 kat artırılacağı açıklandı. Oyuncular 10 GB olan bulut alanınlarında artışın ardından 100 GB’a kadar veri depolayabilecekler. Değişiklik için kesin bir tarih verilmese de, Şubat ayının başında olacağı belirtiliyor.

Kayıt dosyalarını buluta kaydedebilme özelliği, oyunlarına tüm sistemlerden erişebilecekleri anlamına geliyor. PlayStation Plus‘ın bu yeteneği daha güvenli ve erişilebilir bir çözüm sunuyor. Oyununuza istediğiniz cihazdan sadece PSN hesabınızla giriş yaparak erişebilirsiniz. Oyuncuların herhangi bir nedenden ötürü sistem değiştirmesi ya da disk arızaları için de önemli. PS Plus’ın aylık ücretsiz oyun koleksiyonunun yanı sıra en büyük avantajlarından biri.

Gereksinim duyulan bir alan olmasıyla birlikte, 10 GB’lık limit artık az gelmeye başlıyordu. Özellikle oyunların giderek daha da büyüdüğü bir dönemde, kesinlikle daha fazla alana ihtiyaç duyuluyordu. PlayStation Plus üyeleri Şubat ayının başlarında 100 GB bulut depolama alanlarına kavuşacaklar. Konu alandan açılmışken; Seagate PS4 için resmi lisanslı taşınabilir sabit diskini açıkladı.

Son olarak, PlayStation Plus Şubat 2019 oyunları açıklandı ve buradan erişebilirsiniz. PS Plus ayrıcalıkları hakkında daha fazla bilgi almak için ilgili yazımıza buyrun.

yorum Yap