PlayStation Plus Aralık ayı ücretsiz oyunları açıklandı

PlayStation Plus Aralık ayı oyunları belli oldu. Sony’nin çevrimiçi abonelik hizmetine üye olan kullanıcılar, önümüzdeki ay Worms Rumble, Just Cause 4 ve Rocket Arena’yı ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyebilecek.

PS Plus Aralık 2020 oyunları 1 Aralık‘tan itibaren indirilebilecek ve oyuncuların 4 Ocak 2021’e kadar zamanı olacak. Abone olan PS5 kullanıcıları, ikinci kez PS Plus oyunlarını alacak. Worms Rumble 1 Aralık’ta PS4 ve PS5 için piyasaya sürülecek ve 32 oyunculu gerçek zamanlı savaş deneyimi sunacak. Diğer yandan Just Cause 4 ile açık dünya macerası, Rocket Arena ile 3v3 üçüncü şahıs nişancı mücadelesi oyuncuları bekliyor.

PS Plus Aralık 2020 oyunları:

Worms Rumble

Worms Rumble, battle royale, team17

Worms Rumble; Fall Guys ve Bugsnax’a benzer şekilde PlayStation Plus oyunu olarak piyasaya sürülecek. Ancak aboneler Worms Rumble’ı Bugsnax’ın aksine, hem PS4 hem de PS5’te oynayabilecek. Seride ilk kez 32 oyunculu çevrimiçi aksiyon deneyimi ile gerçek zamanlı stratejik savaşlarda yer alabileceksiniz. Ayrıca PS4, PS5 ve Steam oyuncuları çapraz platform desteği sayesinde birlikte oynayabilecekler. Böylece sunucular da her zaman canlı kalacaktır.

Just Cause 4

Just Cause 4

Just Cause 4, ilk olarak 2018’in sonlarında piyasaya sürüldü ve oyuncular Rico Rodriguez‘in aksiyon dolu yeni macera sundu. Açık dünya macera oyununda Rico bu kez kurgusal Güney Amerika ülkesi Solís’e gidiyor. Karakterimiz özel bir askeri organizasyon olan Black Hand‘i alt etmeye çalışırken, serinin en zorlu düşmanlarıyla karşı karşıya kalacak. Oyuncular Rico rolünde gelişmiş fizik, çılgın akrobasi hareketleri ve her şeyi mümkün kılan ekipmanlarla aksiyonunun tadını çıkaracak.

Rocket Arena

Rocket Arena

EA tarafından yayınlanan Rocket Arena, geçtiğimiz yaz konsollara ve PC’ye geldi. 3v3 nişancı oyununda roketler çevrimiçi rekabetçi aksiyonun merkezinde duruyor. Oyuncular her biri kendi kişiliklerine ve becerilerine sahip karakterlerle oynayabiliyor. Oyuncuların asla aksiyonun dışında kalmadığı rekabetçi bir oyun olan Rocket Arena’da ölüm kavramı olmadığından, fazla hasar almak oyuncuları arenanın sınırlarının ötesine taşıyor. Yine de birkaç saniye içinde karakterler, maça devam etmeye olarak bir roketle savaşa geri dönüyor.

PlayStation Plus abonesi olmayan oyuncular 19 Aralık‘tan 20 Aralık’a kadar aktif çok oyunculu özellikleri ve modları olan herhangi bir PS4/PS5 oyununu oynayabilecek. Diğer yandan Kasım ayı oyunlarını almak için hala şansınız var. Middle-earth: Shadow of War ve Hollow Knight: Voidheart Edition 30 Kasım’a kadar, Bugsnax (PS5) ise 4 Ocak 2020’ye kadar aboneler için indirilebilir olacak.

PlayStation Plus hizmeti hakkında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

yorum Yap