PlayStation Plus Ağustos 2019 ücretsiz oyunları açıklandı!

PlayStation Plus Ağustos ayı oyunları her zaman olduğu (ya da çoğu zaman diyelim) gibi ayın son Çarşamba günü açıklandı. PS Plus abonelerine özel ücretsiz oyun koleksiyonu yine iki yeni PS4 oyunuyla karşımızda: WipEout Omega Collection ve Sniper Elite 4.

Ağustos ayı sıcaklarıyla boğuşurken diğer yandan ücretsiz PlayStation Plus oyunlarıyla şimşek hızında, fütüristik yarış gemileriyle parkurları ağlatacak ya da İkinci Dünya Savaşı İtalya’sında mihver kuvvetlerini durduracaksınız.

PlayStation Plus Ağustos oyunlarını 6 Ağustos itibarıyla indirebileceksiniz. Hadi yeni oyunlara yakından göz atalım:

WipEout Omega Collection

Gerçek bir PlayStation ikonu olan WipEout’ta başabaş mücadelelere hazır olun! WipEout 2048, WipEout HD ve HD Fury genişletme özelliklerini bir pakete toplayan Wipeout Omega Collection çığır açan hızlı ve yer çekimine meydan okuyan yarış heyecanını PS4’e taşıyor.

26 pistte yeni gemiler açmak ve zafer kazanmak için zamana ve diğer rakiplere karşı yarışacaksınız. Ayrıca rekabeti çevrimiçi 8 oyuncuya kadar genişletebilecek ya da koltuğunuzda yerel olarak arkadaşınızla hızlı bir mücadeleye girişebileceksiniz. Daha fazlasını arayanlar PlayStation VR’da tüm modlar ve pistler dahil tüm oyunu deneyimleyebilecekler.

PlayStation Plus abonelerine ücretsiz sunulacak WipEout Omega Collection‘ın mağaza sayfasına buradan erişebilirsiniz.

Sniper Elite 4

Diğer PlayStation Plus oyunu Sniper Elite 4’te düşman hattının arkasına sızıp ve Mihver kuvvetlerini İtalya yarımadasından defetmeye çalışacaksınız. Gizli bir operasyon görevlisi olarak keşif genişliği, çeşitli ortamları ve tüm Avrupa’yı riske sokan Nazi süper silahına karşı kusursuz atışlarla düşmanları indirin.

Düşman cephesine kaos getirmek için tuzaklar ve patlayıcıları, tehlikeli bölgeleri, yakın dövüş yeteneklerinizi ve elbette tüfeğinizi kullanabileceksiniz. Daha da büyük bir strateji için kooperatif campaign modunda hedefleri çevrimiçi bir arkadaşınızla ekip kurabilir ya da 2-4 oyuncu için özel kooperatif görevlerini tamamlayabilir ve 12 oyunculu rekabetçi çok oyunculu modların keyfini çıkarabilirsiniz.

PlayStation Plus aboneleri Sniper Elite 4’ün PlayStation Store sayfasına buradan ulaşabilirler.

Bu arada Temmuz ayının ücretsiz oyunlarını almak için hala birkaç gününüz var.

İç içe geçmiş ve dallanan hikayesiyle oyuncuların seçimine odaklanan yoğun bir bilim-kurgu macerası Detroit: Become Human ve farklı sanat tarzına sahip görselleriyle arcade yarışlarının altın çağına nostaljik bir dönüş yaptıran Horizon Chase Turbo geçtiğimiz ayın PS Plus oyunları olarak açıklandı. Bu arada Detroit: Become Human geçtiğimiz ay PES 2019’un yerine gelmişti. PlayStation Plus aboneleri her iki oyunu da 5 Ağustos’a kadar indirebilecekler.

Gelecek PS Plus oyunlarını buradan takip edebilirsiniz. Son olarak Sony’nin abonelik hizmeti PlayStation Plus hakkında detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz.

Playstation PlusPS PlusPS4Sonyücretsiz oyunlar