PlayStation Plus’ın 10. yıl dönümüne özel ücretsiz PS4 teması yayınlandı

PlayStation Plus, bundan tam 10 yıl önce Haziran 2010’da oyuncularla buluştu. Her ay oyunculara ücretsiz teklifler veren ve PS4’te çevrimiçi oynamak için gerekli olan hizmet, muhtemelen yeni nesilde de uzun yıllar daha hayatımızın bir parçası olarak kalacak.

Sony, milyonlarca aboneye sahip olan PS Plus’ın yeni dönüm noktasını kutlamak için tüm oyunculara ücretsiz PlayStation Plus 10. Yıl Dönümü PS4 Teması veriyor. Tema, konsollarının ekranında parlak renkleri sevenler için ideal ve sarı tonlarıyla enerjik bir görünüm sunuyor.

PlayStation Plus’ın 10. yıl dönümüne özel ücretsiz PS4 Teması:

PlayStation Plus 10. Yıl Dönümü PS4 Teması

PS Plus 10. Yıl Dönümü PS4 teması, platformda iz bırakan birkaç oyundan önemli nesnelerin ve karakterlerin basit çizimlerini içeren sarı arka plana sahip statik bir tema olarak geldi. Tema Destiny 2’den Ghost ve Cayde-6, Bloodborne silah ve avcı, Ratchet and Clank’den anahtar, BioShock’tan Big Daddy ve Little Sister, The Last of Us’tan Clicker, Ellie’nin sırt çantası, Shadow of the Colossus’tan Colossus’u ve diğer bazı öğeleri içeriyor.

Ana ekrandaki simgeler temel PS4 simgeleriyle aynı, ancak PS Plus temasına özel mavi renkle karşımıza çıkıyor. Sağ üst köşede de 10. yıl dönümü logosu var. Temanın sesleri de temel PS4 efektleriyle aynı. Ancak yine de şık duvar kağıdı tasarımıyla birlikte, basit ve sade bir tema isteyenler tercih edebilirler.

PS4 ana ekranınıza PS Plus dokunuşuyla yeni bir görünüm kazandırmak; arka planı, simgeleri ve renkleri değiştirmek istiyorsanız, bu ücretsiz temayı alternatif olarak kullanabilirsiniz. PlayStation Plus 10. Yıl Dönümü PS4 Teması‘nın mağaza sayfasına buradan erişebilirsiniz. Sony’nin PS Plus hizmeti hakkında daha fazla bilgiye ise buradan ulaşabilirsiniz.

PlayStation Plus 10. Yıl Dönümü PS4 Teması videosu:

PlayStation Plus Temmuz ayına 3 yeni oyunla geliyor. Oyunlar hakkında detaylı bilgiye ve bonus içeriğe buradan göz atabilirsiniz.

yorum Yap