PlayStation web sitesindeki oyun sayfalarının tasarımı yenileniyor

PlayStation 5 yaklaştıkça, Sony birçok alanda yenilikler yapmaya başladı. Konsol devi son olarak PlayStation web sitesinde oyunlar hakkında bilgilerin yer aldığı sayfaların tasarımını değiştirdi. Tüm sayfalar değişmese de özellikle yeni nesil sürümleriyle gelecek oyunların yer aldığı sayfalar yenilendi.

Sony, son birkaç aydır PlayStation’ın internetteki faaliyetlerini iyileştirmek için çalışıyor. Haziran ayında Avrupa ve Kuzey Amerika’ya özel PlayStation Blog siteleri tek bir adreste birleştirildi. PlayStation’ın bazı sosyal medya hesapları da, PlayStation 5 lansmanına hazırlık olarak son zamanlarda daha aktif hale geldi. Şimdi de internet sitesi üzerindeki çalışmalar, oyunlara yönelik tanıtım çalışmalarına verilen önemi ortaya koyuyor.

Assassin's Creed Valhalla oynanış fragmanı

PlayStation sayfası yenilenen oyunlar:

Yukarıda gördüğünüz gibi sayfa tasarımı değişen oyunlar nesiller arası veya PlayStation 5 için duyurulan yapımlardan oluşuyor. Şu anda tek bilmediğimiz fiyat ve çıkış tarihi bilgileri kaldı. Ancak görünen o ki Sony ve Microsoft’un henüz sessizliği bozmaya niyeti yok. Her iki konsol üreticisi de birbirinden gelecek duyuruları kolluyor.

Sony, geçtiğimiz haftalarda PS5 ön sipariş davetleri için kayıt sayfası yayınlasa da daha öteye gidemedi. Şirket konsol ön siparişlerini sınırlayarak lojistik sorunların önüne geçmeyi amaçlıyor. Yeni nesil konsollar hakkında gelecek haber ve duyuruları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

yorum Yap