PlayStation Now Ocak 2021 oyunları açıklandı

Sony, PlayStation Now kütüphanesine her ay yeni oyunlar ekliyor. Konsol devi, Ocak ayında bulut oyun hizmetine dahil ettiği oyunları duyurdu. PS Now aboneleri, artık The Crew 2, Surviving Mars ve Frostpunk: Console Edition‘a ücretsiz olarak erişebiliyor.

PlayStation Now üyeleri, The Crew 2 ile çeşitli araçlarla karada, denizde veya havada yarışmanın heyecanını yaşayacak, Surviving Mars‘ta kızıl gezegende hayatta kalmaya, yeni gezegenler kolonileştirmeye çalışacak ve Frostpunk: Console Edition‘da soğuk iklim felaketinin harap ettiği bir dünyada, amansız kışı atlatmak için zorlu kararlar vermek zorunda kalacak. PS Now kütüphanesinin yeni oyunlarına yakından bakalım.

PlayStation Now Ocak 2021 oyunları:

The Crew 2, PlayStation Now

The Crew 2

The Crew 2 ile canlı bir açık dünyada yeri, göğü ve denizleri keşfederek onlara hükmedeceksiniz. Çok çeşitli egzotik arabalar, motorlar, deniz araçları ve uçakları kullanıp, farklı disiplinlerde yeteneklerini test ederken yoğun bir gerilim ve adrenalin yüklü bir heyecan yaşayacaksınız. Üstelik 7 kişiye kadar arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak rekabet edebiliyorsunuz.

The Crew 2, PlayStation Now kütüphanesinde 5 Temmuz 2021 tarihine kadar erişilebilir olacak.

Surviving Mars

Surviving Mars

Surviving Mars, sizi Mars’ı kolonileştireceğiniz ve bu süreçte hayatta kalmaya çalışacağınız bir simülasyona çağırıyor. Büyük binalarda yaşanabilir yerler inşa edip keşifler yaparak yeni bir toplum oluşturmalısınız. İnsan kolonistlere karşı hazır olmak için dronları kullanıp, büyük kubbelerde yaşanabilir yaşam alanları yaratırken, sömürgeci kişilikleri dengelemelisiniz. Ancak düşmanca bir dünyayı kolonileştirirken dikkatli olmalısınız.

Frostpunk: Console Edition

Frostpunk: Console Edition

Frostpunk 19. yüzyıl sanayi devrimini alternatif bir bakış açısıyla anlatan zengin bir hikaye kurgusu içinde karmaşık bir stratejik mücadele sunuyor. Gezegenimizin esrarengiz bir şekilde donarak uygarlığı bitirmesi ve insan ırkını ağır koşullara uyum sağlamaya zorlaması üzerine bir maceraya atılacaksınız. Yeryüzünde belki de son kalan uygar toplumun lideri olarak, hayatta kalanların yaşayabileceği bir şehir inşa edecek, yeni teknolojiler bulacak, donmuş toprakları keşfedecek ve en önemlisi toplumu acımasız bir dünyada yaşam kurmaya hazırlayacak şekilde yönetecek ve hükmedeceksiniz.

PlayStation Now, ülkemizde ne yazık ki kullanılamıyor. Şu anda sadece ABD, İngiltere, İrlanda, Almanya, Fransa, Belçika, Danimarka, Hollanda, Lüksemburg, Avusturya, İsviçre, İtalya, İspanya, Portekiz, Finlandiya, Norveç, İsveç, Kanada ve Japonya’daki kullanıcılar bulut oyun hizmetine erişebiliyor. PS Now hakkında bilmeniz gerekenlere buradan ulaşabilirsiniz.