PlayStation 5 Yeniden Tasarlandı

PlayStation 5 Yeniden Tasarlandı
PlayStation 5, hem tasarımı hem de özellikleri açısından oldukça konuşulan bir konsol oldu. 2020 Yılının sonlarına doğru satışa sunulması beklenen PS 5, birçok kişinin hayalini süslemeye başladı. PlayStation 5, yeni nesil...

PlayStation 5, hem tasarımı hem de özellikleri açısından oldukça konuşulan bir konsol oldu. 2020 Yılının sonlarına doğru satışa sunulması beklenen PS 5, birçok kişinin hayalini süslemeye başladı. PlayStation 5, yeni nesil konsol olarak karşımıza çıkacak. Açıklanan ve sızdırılan özellikleri sayesinde viral olarak da fazlasıyla yayılan konsol, sadece tasarım açısından beğenilmedi. Daha önce birçok yerde gördüğümüz PlayStation 5 tasarımı, Sony yetkilileri tarafından geliştirici kit olarak anlatılmıştı. Fakat bazı kişiler, bu tasarımın geliştirici değil, gerçek tasarım olduğu konusunda ısrarcı tavırlarını sürdürmüştü ve sürdürmeye devam ediyor. Bu süreçte birçok tasarımcı, PS 5 için yeni tasarımlar hazırladı ve yayımladı. Bu tasarımcılar arasına yeni bir tasarımcı eklendi ve resmen PlayStation 5 yeniden tasarlandı dedirtti.

playstation-5-yeni-tasarım

 PlayStation 5 Yeniden Tasarlandı

Diğer konsollar ile rekabet içerisinde olan PlayStation 5, özellik açısından tüm konsolları alt etmeyi başardı fakat tasarım için aynı şeyi söyleyemeyiz. Bu noktada yeter artık diyen    Abdelrahman Shaapan, PS 5 için yeni bir tasarım hazırladı. Tasarımı sadece hazırlamakla  kalmayan Shaapan, aynı zamanda tantım videosu hazırladı. Hem tasarım hem de video oldukça beğenildi ve binlerce kişi tarafından izlendi. Viral olarak yayılan bu tasarım, birçok kullanıcıyı düşündürdü. Çünkü; hem Sony’nin ilk tasarım için geliştirici kit demesi hem de PlayStation 5 tasarımı ile ilgili net bir şeyin olmaması, kullanıcıları düşünmeye itti.

 PlayStation 5 Tasarımı Ne Zaman Açıklanacak ?

Sony, birçok sebepten dolayı düzenlenen etkinliklere katılım sağlamıyordu. Son zamanlarda dünyayı etkisi altına alan Coronavirüs sebebiyle tüm katılımlar iptal edildi. Bazı kişilere göre; Sony, PS5’i etkinlikler aracılığı ile duyuracaktı fakat bu durumda böyle bir duyuru imkansız oldu. Bu durumda daha çok viral hazırlıklara yönelmesi beklenen Sony, bu tasarımcı ile bir mesaj gönderiyor olabilir. PlayStation 5’in yeni tasarımı, yakın zamanda karşımıza çıkacak gibi duruyor.

Önceki ve Sonraki Haberler
Bunlar da İlginizi Çekebilir