PlayStation 4 sistem yazılımı güncellemesi 7.55 yayınlandı

PlayStation 4 sistem yazılımı güncellemesi 7.55 yayınlandı
Sony, PlayStation 4 için yeni sistem yazılımı güncellemesini yayınladı. PS4'ün sistem yazılımı güncellemeyle birlikte 7.55 sürümüne yükseldi ve artık tüm kullanıcılar indirebilir. Yeni yazılım her zamanki gibi yenilik getirmedi.PS4...

Sony, PlayStation 4 için yeni sistem yazılımı güncellemesini yayınladı. PS4'ün sistem yazılımı güncellemeyle birlikte 7.55 sürümüne yükseldi ve artık tüm kullanıcılar indirebilir. Yeni yazılım her zamanki gibi yenilik getirmedi.

PS4 sistem yazılımı 7.55 her ara sürümde olduğu gibi aynı güncelleme notu yine, "Bu sistem yazılımı güncellemesi, sistem performansının kalitesini iyileştirir." şeklinde karşımıza çıktı. Yazılım güncellemesi oldukça küçük ve yaklaşık 471.4 MB boyutunda. Bu nedenle, indirip kurmak çok fazla zamanınızı almayacaktır.

PlayStation 4 sistem yazılımı 8.00 için çalışmalar sürüyor

PlayStation 4, PS4, sistem yazılımı güncellemesi

Sony, PlayStation 4 için ara sürümleri yayınlamaya devam ederken daha büyük bir yazılım güncellemesi üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyor. Bazı PS4 kullanıcıları, şu anda sistem yazılımı 8.00'ı beta aşamasında deneyimliyor. Beta sürümünden gelen detaylara göre 8.00 sürümü, üçüncü parti kimlik doğrulama uygulamaları aracılığıyla iki adımlı doğrulama desteği getirecek.

PS4 sistem yazılımı güncellemesi 8.00 yakında kullanıcılara sunulacak ve yeni sürümle birlikte gelecek tüm yeniliklere buradan göz atabilirsiniz. PlayStation 5 lansmanına doğru ilerledikçe birlikte şimdiki nesil konsol ömrünün sonuna yaklaşıyor ve bu nedenle yeni yazılım sürümlerinde çok büyük değişikliklere rastlamıyoruz. Sony, PlayStation 4'ü geride bırakarak yeni nesil konsola geçiş sürecini hızlandırmaya çalışıyor.

PS5 hakkında gelen çıkan tüm haber ve duyurulara buradan ulaşabilirsiniz. Sony'nin yeni konsolun özelliklerini ve tasarımını açıklamasının ardından fiyatı ve çıkış tarihi merakla bekleniyor.