Gang Beasts

Fiyatı DüşünceHaber Ver

İstek ListemeEkle

Bu OyunaSahibim

İndirim 17 Ekim 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Platform:

PS4

Çıkış Tarihi:

12 Aralık 2017

Tür:

Dövüş, Parti

Yapımcı:

Fiyat İstatistikleri

En Yüksek Fiyat

269.00 TL

En Düşük Fiyat

Ücretsiz

PS+ En Düşük Fiyat

Ücretsiz

Gang Beasts, Beef City'nin acımasız sokaklarında geçen huysuz jelatinimsi karakterlerin olduğu, vahşi abartılı savaş sahnelerinin ve absürt tehlikeli ortamların yer aldığı şapşal bir çok oyunculu oyun.

Karakterini özelleştir ve yakın dövüş oyun modunda yerel ya da çevrimiçi düşmanlarla savaş ya da çete oyun modunda arkadaşlarınla birlikte Beef City çetelerine karşı savaş.

Gang Beasts, Double Fine™ tarafından yayınlanmaktadır ve deneysel çok oyunculu grup oyunları yapan bağımsız bir oyun stüdyosu olan Boneloaf tarafından yapılmıştır.

1-4 Oyuncu
Ağ Oyuncusu 2-8 - Tam oyun, çevrimiçi çok oyunculu oyun erişimi için PlayStation®Plus üyeliği gerektirir
minimum 2 GB alan gerekir
HDTV ekran çözünürlüğü: 720p,1080i,1080p

Bu ürünün indirilmesi, PlayStation Network Hizmet Koşulları ve Yazılım Kullanım Koşulları ile bu ürün için geçerli olan belirli ek koşullara tabidir. Şartları kabul etmek istemiyorsanız bu ürünü indirmeyin. Diğer önemli bilgiler için bkz. Hizmet Koşulları.
Birden fazla PS4 sistemine indirmek için tek seferlik lisans ücreti. Bunu Ana PS4 Sisteminde kullanırken PlayStation Network'de oturum açmanız gerekmezken diğer PS4 sistemlerinde kullanırken oturum açma gereklidir.
Bu ürünü kullanmadan önce önemli sağlık bilgileri hakkında bilgi sahibi olmak için Sağlık Uyarıları kısmına bakın.
Sony Interactive Entertainment Inc. Yazılım Kütüphanesi © kullanım hakları Sony Interactive Entertainment Europe kuruluşuna özel olarak lisanslanmıştır ve bu çerçevedeki yazılım kullanım haklarına tabidir. Lisans ve kullanım kurallarının tümüne eu.playstation.com/legal adresinden ulaşabilirsiniz.

©2017 Boneloaf Limited. All rights reserved. All trademarks listed are the properties of their respective owners.

İncelemeler

Metacritic
Score

71 / 100

Kriterler:

Metacritic
Kullanıcı Puanı

/ 10

Oy:

PlayStation
Rating

/ 5

Oy: