Zeus’ Battlegrounds fantastik bir battle royale deneyimi sunacak!

Industry Games stüdyosu, battle royale türüne kendi oyunlarını tanıttı. Zeus’ Battlegrounds, Yunan Tanrıları zamanından yakın dövüş odaklı 100 kişilik bir battle royale oyunu.

Zeus’ Battlegrounds alışılmışın dışında bir deneyim

Fortnite ve PUBG gibi türünün en popüler oyunlarından farklı bir deneyim sunacak Zeus’ Battlegrounds‘un kanıtlaması gereken çok şey var. Oyun daha çok Realm Royale gibi fantastik bir türde ve oyunculara efsanevi yetenekler kazandırıyor.

Sanat tarzı Realm Royale ve Fortnite’den daha cesur ve gerçekçi. Zırh ve efsanevi silahları toplarken tek başınıza veya dört kişilik takım olarak oynayabileceksiniz.

Zeus’ Battlegrounds’ta kazanılacak çok sayıda kozmetik ürünle birlikte, sezon formatı da olacak. Oyun oldukça büyük bir dünyaya sunacak, aynı zamanda sıklıkla arena savaşlarına sahne oluyor. PUBG’de gibi oyuncular karakterlerini erkek ya da kadın olarak kişiselleştirebilecek; oyunu birinci veya üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanabilecekler.

İlgilenen oyuncular, oyunun resmi web sitesinden oyunun beta sürümüne kaydolabilirler. Zeus’ Battlegrouns için yayın tarihi henüz açıklanmadı, ancak yeni yayınlanan fragmanı izleyebilirsiniz: