WWE 2K19’un kapak yıldızı AJ Styles seçildi!

WWE şampiyonu AJ Styles WWE 2K19 için kapak süperstarı oldu! Shinsuke Nakaura’ya karşı WWE Money in the Bank’taki Last Man Standing Maçı’nda zorlu bir zaferle WWE Şampiyonu olan Styles, bu yılın 2K oyununun kapağını süsleyeceğini basın toplantısında açıkladı. WWE 2K19, PS4, Xbox One ve PC için 9 Ekim‘de yayınlanacak.

Styles, WWE’de kendi yolunun hiç de kolay olmadığını ve yolculuğunun oyunun bu yılki global temasına ilham kaynağı olduğunu belirtti: “Asla, asla demeyin.”

WWE 2K19 Million Dolar Challenge ile 1 kişi milyoner olacak!

Büyük bir oyuncu olarak, şampiyon Styles bu yılki “ultimate test”i açıklamaktan gurur duyuyordu. WWE 2K19 Million Dollar Challenge‘ın bir parçası olarak bir hayran, servet kazanma şansına sahip olacak.

WWE 2K19 Million Dollar Challenge wwe 2k19

Katılımcılar PS4 ve Xbox One üzerinden aşağıdaki dört adımla katılabilecekler:

  • Oyunda duyurulacak bir yeni modu yenmeyi başarmalılar.
  • WWE 2K19’da AJ Styles’i neden yeneceğinizi açıklayan bir tanıtım videosu gönderin.
  • Yarışmanın yarı final turuna çıkın ve WWE 2K19’da üç diğer yarı finalisti yenin.
  • Yarışmayı kazanan oyuncu, WWE 2K19’da bire bir Styles’e karşı rekabet edecek ve onu yenerek bir milyon doları kazanacak.

Resmi kurallar wwe.2k.com/milliondollarchallenge/rules adresinde yayınlanacak (Site Henüz Yayında Değil). Yılın ilerleyen zamanlarında, 2K Million Dollar Challenge hakkında daha fazla bilgi verecek.

WWE 2K19 PS4 wwe 2k19

Aynı zamanda oyun sever oğulları olan AJ Styles, WWE 2K19’un kapağında olduğunu onlara söylerken duyacağı heyecanı da belirtti. Styles öncelikle: “Oldukça heyecanlı olacaklar” dedi. “Babalarını bir aksiyon figürü olarak ve bir video oyununun kapağında görecekler. Bu çok büyük bir şey. Sadece kaç oyuncu olduğunu ve bir video oyunu yapmak için ne kadar para harcadığını bilmek. Büyük bir film için sanatta ya da posterde olmak gibi. Eminim ki kendimi kapakta gördüğüm kadar heyecanlı olacaklar.”

Styles, Million Dollar Challenge’ın final boss‘u olma konusundaki düşüncelerine gelince: “İşte Milyon Dolar Mücadelesi ile ilgili bir problem” dedi.

“Kaybetmeyi sevmiyorum. Hey, öyle kolay olmayacak. Onların kazanmasını istiyorum, elbette. Sadece başka birine karşı. Yine de, laboratuvara girmeli ve bunun gerçekleşmediğinden emin olmalıyım ve eğer bir milyon doları kazanırlarsa onları teste tabi tutacağım. Ama bu eğlenceli bir oyun dostum. Ve biliyorum ki, orada en iyi olduklarından emin, 7/24 kendilerini geliştiren ve yarışını sabırsızlıkla beklediğim bazı oyuncular var.”

Son olarak Styles: “WWE’de pek çok beklenmedik şey oldu ve bu onlardan biri. Kapakta olmayı hak eden çok fazla insan var. Birkaç isim verebilirim. Ama sadece birkaçı bunu haketti. Bu birkaç kişiden biri olmak benim için çok fazla. Bana kapakta olma şansı veren 2K’ya ne kadar minnettar olduğumu gerçekten ifade edemiyorum.” diyerek sözlerini noktaladı.