We Happy Few’in Sezon Geçişi içeriği detaylandırıldı

We Happy Few, Wellington Wells’de geçen üç hikaye ve Sandbox Modunun geri dönüşünü içeren, Sezon Geçişi şeklinde lansman sonrası güncelleme alacak.

Geliştirici Compulsion Games, We Happy Few‘in ilk günlerinde gelecek olan Sandbox Modu hakkında daha fazla ayrıntıyı, blog gönderisinde açıkladı.

We Happy Few ücretsiz ve sınırsız bir mod sunacak

We Happy Few’in bu sınırsız modu ücretsiz bir güncelleme olarak eklenecek ve oyunculara dünyayı uygun gördükleri gibi özelleştirebilecekleri araçlar verecek. Bazı seçeneklerle dünyayı daha küçük ya da daha büyük, daha tehlikeli, daha az yemek bulunan bir yer yapabilecek ve daha fazla Wellies ekleyebileceksiniz.

Wellies, Joy olarak bilinen bir ilacın etkisi altında bulunan Wellington Wells sakinlerine verilen isim. Sandbox Mode, bu karakterlerden biri olarak oynamanıza bile izin verecek.

We Happy Few we happy few

Sezon Geçişi We Happy Few Deluxe Edition ile ya da ayrı olarak sunulacak ve üç farklı hikaye içerecek:


Roger and James in: They Came From Below! – Olgun Roger ve alaycı James, tuhaf teknolojiyi ve korkunç yeni tehdidi ortaya çıkarmak için macera ve aşk arayışına başladı. Her şey göründüğü gibi değil. Yoksa aynen göründüğü gibi mi?

Lightbearer – Heartthrob, sanatçı ve kişisel bir felaket olan Nick Lightbearer, Wellington Wells’in en ünlü rock yıldızıdır. Ama onu gerçek kılan nedir? Bulmak için Jack Amca’nın şovuna gelin.

We All Fall Down – Sahte mutluluk maskesi gibi, tüm toplumlar kendi içinde çatlaklar oluştururlar. Ama bu, geçmişten gelen enkazı toplaman gerektiği anlamına gelmez. Değil mi? Joy hapı: Doğru!


İçeriğin yayınlanma bilgisi henüz verilmedi, bu nedenle lansman sonrası içeriğin yayınlanma tarihleri şu anda bilinmemekte.

We Happy Few erken erişimde iki yıl geçirdikten sonra PlayStation 4, Xbox One ve PC için 10 Ağustos’ta yayınlanacak. We Happy Few’in ilk oynanabilir karakteri geçtiğimiz hafta açıklanmıştı.