Ubisoft’un gizemli tanıtımı yeni bir Tom Clancy oyunu mu?

Ubisoft‘un 2019 için sadece 2 yeni oyunu var. The Division 2, 15 Mart’ta gelecek. Ayrıca Skull & Bones kısa bir süre önce 2019’a ertelenmiş, ancak net bir tarih verilmemişti. Yapılan gizemli bir tanıtımın yeni bir Tom Clancy oyunu olabileceği düşünülüyor. Çünkü yayıncının yeni videosunda Skell Technology ile ilgili merak uyandıran bir tema var.

Ubisoft’un tanıtımı bu videoyla bitiyor gibi görünüyor, ancak başladığı yer orası değil. Son zamanlarda, oyuncular Ghost Recon: Wildlands‘te Skell Technology referansları keşfettiler. Daha sonra “asantos” kullanıcı adı ve “10068” şifresiyle erişim sağlanabilen bir Skell Technology web sitesi yayına girdi.

Videonun devreye girdiği yer de burası. Aslında Skell Tech kurucusu Jack Skell tarafından hazırlanan tanıtım amaçlı bir araç. Kurucunun amacı, tüketicilere kamusal ve özel kullanım için dron satarak “daha iyi bir gelecek” inşa etmek. İşte Ubisoft’un yayınladığı şifreli Skell Tech videosu:

Splinter Cell ihtimali serinin hayranlarını umutlandırıyor

Bunun ne işe yarayabileceği konusunda teoriler ortaya atılmaya başladı. Skell Tech Paskalya yumurtalarının, Sam Fisher’ı içeren DLC’nin lansmanından bu yana Ghost Recon: Wildlands‘de habersiz şekilde ortaya çıktı. Skell Tech’in ayrıca Rainbow Six Siege’le de bağları var. Ubisoft yeni bir Ghost Recon ya da Rainbow Six içeriği mi sunmaya hazırlanıyor? Elbette, bu yıl ortaya çıkan söylentiler göz önüne alındığında hayranlar yeni bir Splinter Cell oyunu olabileceğini umuyorlar.

Drone ve teknolojik ilerlemeden bahseden tanıtım videosuna bakılırsa Watch Dogs 3 bir başka olasılık gibi görünüyor. Şimdilik sadece tahminlerde kalsak da Ubisoft‘un bir sonraki ipucunu merakla bekliyoruz.