Tropico 6 için yeni oynanış fragmanı yayınlandı!

Kalypso Media, Tropico 6 için yeni oynanış fragmanını yayınladı ve oyunun meraklılarına campaign modunun ne tür beklentileri karşılayacağını açıkladı. Bu yıl yayınlanacak oyunun özelliklerinden bazılarını aşağıdaki fragmandan inceleyebilirsiniz.

Tropico 6 hakkında

El Presidente geri dönüyor! Kendinizi bir kez daha korkusuz bir diktatör ya da Tropico adasında barışsever bir devlet adamı olarak kanıtlayın ve dört farklı dönem boyunca ulusunuzun kaderini şekillendirin. Uluslararası sahnede yeni zorluklarla yüzleşin ve her zaman insanların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurun.

Tropico 6’da geniş takımadalar yöneteceksiniz. Adalarınızı birleştirmek için köprüler kuracak ve seride ilk defa yeni ulaşım ve altyapı araçlarını kullanacaksınız. Özgürlük Heykeli ve Eyfel Kulesi de dahil olmak üzere dünyanın çeşitli harikalarını yürütmek için Tropico’luları baskınlara gönderebileceksiniz. Amaçlarınız için sarayınızı isteğinize göre özelleştirebilecek ve balkonunuzdan seçim konuşmaları yapabileceksiniz.

  • Seride ilk defa büyük takımadalarda oynayın. Birden fazla adayı aynı anda yönetin ve çeşitli yeni zorluklara uyum sağlayın.
  • Dünya harikalarını ve anıtlarını çalmak, onları koleksiyonunuza eklemek için ajanlarınızı yabancı topraklara akınlara gönderin.
  • Köprüler inşa edin, tüneller oluşturun. Vatandaşlarınızı ve turistlerinizi taksi, otobüs ve teleferiklerle taşıyın. Tropico 6 tamamen yeni ulaşım ve altyapı olanakları sunuyor.
  • Sarayınızın görünümünü istediğiniz şekilde özelleştirin ve çeşitli ekstralar arasından seçim yapın.
  • Tropico 6, dünyanın en büyük diktatörü olmanın politik yönlerine odaklanan yenilenmiş bir araştırma sistemine sahiptir.
  • Seçim konuşmaları geri döndü! İnsanlara hitap edin ve muhtemelen tutamayacağınız sözler verin.
  • Dört oyuncuya kadar kooperatif ve rekabetçi çok oyunculu.

Tropico 6 için kesin bir çıkış tarihi açıklanmasa da; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 2018’de yayınlanacak.