Trials Rising’in yeni genişlemesi Crash & Sunburn yayınlandı

Trials hayranlarını sevindirecek yeni haberlerimiz var. Seri PS4’te yeni güncellemeler almaya devam ediyor. Oyuncular artık Trials Rising’in Crash & Sunburn adlı ikinci genişlemesini, daha fazla kişiselleştirme öğesi ve Cadılar Bayramı temalı etkinlik getiren yeni sezonla birlikte indirebilecekler. Ayrıca Ubisoft, Trials Fusion için ücretsiz bir demo sürümü de yayınladı.

Trials Rising Crash & Sunburn, Güney Amerika, Avustralya ve Güney Yarımküre’deki bölgelerden toplam 37 yeni parkur ekliyor. Crash & Sunburn genişlemesi oyuncuları Amazon yağmur ormanları, Antarktika ve İnka harabeleri gibi ekvatorun güneyindeki çeşitli yerlere götürecek.

Oyuncular son güncellemeyle yeni kıyafetler, bisiklet kaplamaları ve kask aksesuarları getiren Sezon 3 – Welcome to the Future‘a da katılabilecekler. Mantis için Robo ve Rhino için Space Rover kostümlerinin yanı sıra yeni Cyborg kıyafeti ve Space Suit’e erişebilecekler. Tüm eşyalar Sezonun temasına uyması için fütüristik bir tasarıma sahip.

Son olarak Ekim ayının başında çeşitli parkurlara ürkütücü bal kabağı lambaları ve sürücünüzü, bisikletinizi kişiselleştirmek için çeşitli Cadılar Bayramı temalı ekipmanlar eklenerek Trials Rising’de yeni bir sezonluk etkinlik başlayacak.

Trials Rising’i henüz oynamadıysanız ve denemek istiyorsanız oyunun ücretsiz demosunu PlayStation Store’dan indirebilirsiniz. Demo sürümü tam oyundan 8 parkur içeriyor ve satın almadan önce deneme fırsatı sunuyor. Ayrıca tam oyuna sahipseniz Trials Rising Crash & Sunburn eklentisini 54 TL karşılığında satın alabilirsiniz.