Trails of Cold Steel III ücretsiz demo sürümü yayınlandı

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III, PlayStation 4 için Ekim ayında Avrupa ve Kuzey Amerika’da yayınlanacak. Oyunu almadan önce denemek isteyenler için demo sürümü PlayStation Store Batı bölgelerine geldi ve ücretsiz olarak indirilebiliyor.

The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III’in PlayStation Store sayfasında dosya boyutu yaklaşık 13 GB olarak belirtilmiş. Oyuncular demo sürümünde giriş bölümünü deneyimleyecek ve ilerlemelerini tam sürüme aktarabilecekler. Ayrıca demoda oyuncuların kupa açmasına izin verilmediğinden, tam oyunda giriş bölümü kupasının alınabilmesi için atılması gereken birkaç adım var:

  1. Demoda son boss’tan hemen önce kayıt dosyası oluşturun.
  2. Kaydı tam oyuna aktarın.
  3. Kupayı kazanmak için tam oyunda boss’u alt edin.

Serinin kahramanı Rean Schwarzer, Trails of Cold Steel III’te yeni bir rol üstlendi. Harp Akademisi’nden mezun olan Rean artık Thors Branch Kampüsü’nde eğitimci olarak hizmet vermektedir. Yeni akademi öğrencileri Rean’ın karanlık olduğuna inandığı bilinmeyen bir geleceğe hazırlamayı hedefliyor.

NIS America tarafından yayınlanan The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel III, PlayStation 4 için Avrupa ve Kuzey Amerika bölgelerinde 22 Ekim’de çıkacak. Oyun PS Plus abonelerine %10 indirimli olarak PlayStation Store’da ön siparişe açıldı.