theHunter: Call of the Wild 2019 Edition duyuruldu

theHunter: Call of the Wild serisi bizleri yakıcı sıcaklardan dondurucu soğuklara kadar çeşitli bölgelere götürdü. THQ, theHunter: Call of the Wild 2019 Edition ile mükemmel bir av deneyimi vadediyor. Ana oyunu ve önceki tüm DLC’leri, hatta yeni Vurhonga Savanna av deneyimini içeriyor.

theHunter: Call of the Wild – Vurhonga Savanna

Vurhonga Savanna DLC fragmanı, günün çeşitli zamanlarında bizlere güzel ortamlar ve geniş manzaralar sunuyor. Ayrıca , gözetleme kulesinden birinci şahıs nişancı açısı sunuyor. Geniş çayırlarda otlayan hayvanlar, dik dağlar ve tepelerle, daha ilgi çekici çevresel unsurlar ön plana çıkarılmış. Vurhonga Savanna’da yer alan yeni hayvanlar arasında Mavi Antilop, Lesser Kudu ve Cape Buffalo bulunmakta

Vurhonga Savanna, 16 yeni hikaye görevi, 32 yan görev, 14 koruyucu görevi içeriyor ve toplam 64,749,702 metre karelik bir alana yayılmış. Yeni sıcak bölge DLC’si ile önceki soğuk bölge DLC’si birleşince theHunter: Call of the Wild‘ı daha da zengin bir deneyim haline getiriyor.

theHunter: Call of the Wild 2019, 16 Ekim 2018’de PlayStation 4, Xbox One ve PC için yayınlanacak ve bu oyuna bugüne kadarki en kapsamlı deneyimi sunacak.