The Walking Dead: Final Sezonu- 2. Bölüme ilk bakış!

Telltale Games PAX West 2018 panelinde, The Walking Dead: Final Sezonu‘nun ikinci bölümünden ilk sahneleri yayınladı. Video yaklaşık 4 dakika sürüyor ve Clementine ile AJ arasındaki sessiz ama duygusal bir anı barındırıyor.

İşte 2. bölüm “Suffer the Children”a ilk bakış:

Yeni fragmanda Clementine bir kabustan uyanıyor ve o sırada AJ bir pencerenin yanında elinde bıçakla çömelmiş dışarıyı izliyor. İkili bir süre hayatta kalma mücadelesinin getirdiği gergin atmosferde konuştuktan sonra Clem onu elindeki bçağı bırakarak uyumaya ikna ediyor ve birlikte uyuyorlar. Neyseki bu zorlu yolculukta birbirlerine sahipler. Kısaca, yine bir duygu seli oyuncuları bekliyor olacak.

Telltale geçtiğimiz ay The Walking Dead: Final Sezonu‘nun tüm bölümleri için başlıkları ve yayın tarihlerini açıkladı. Son bölüm 18 Aralık 2018’de yayınlanacak ve Clem’in serideki yolculuğu sona erecek. Tekrar hatırlatalım:

“Suffer the Children” – 25 Eylül
“Broken Toys” – 6 Kasım
“Take Us Back” – 18 Aralık


The Walking Dead: Final Sezonu

Artık şiddetli ve yetenekli bir savaşçı olan Clementine, yolculuğunun son bölümüne ulaştı. Yolda, hem yaşayan hem de ölü tehditlerle karşı karşıya kaldıktan sonra, gözlerden uzak bir okul sonunda yeni ev için şans olabilir. Ancak koruma fedakarlık gerektirir. Clem, AJ adlı yetim bir çocuk ve geride bıraktığı aile için yeni bir hayat kurmalı ve lider olmalı. Duygusal The Walking Dead: Final Sezonu’nda, ilişkilerinizi tanımlayacak, ölümsüzlükle savaşacak ve Clementine’nin hikayesinin nasıl biteceğini belirleyeceksiniz.

The Walking Dead: Final Sezonu‘nun ikinci bölümü olan “Suffer the Children”, bu ayın sonlarında 25 Eylül 2018’de yayında.