The Walking Dead final bölümünün çıkış tarihi açıklandı

Bir dönemin sonuna geldik. Skybound Games gelişimini devraldığı The Walking Dead: Final Sezonu‘nun son bölümü Take Us Back‘in 26 Mart 2019 tarihinde yayınlanacağını yeni fragmanla duyurdu.

Oyun dünyasının sevilen karakterlerinden Clementine final bölümüyle birlikte The Walking Dead yolculuğuna ve oyunculara veda edecek. Final bölümü PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One ve PC için Epic Games mağazasında aynı tarihte çıkış yapacak.

Clem birçok oyuncunun elinde büyüdü ve son macerasını görmek çoğu oyuncu için önemli. Telltale Games’in ani kapanışı The Walking Dead dahil tüm serilerin sonu anlamına geliyordu. Neyse ki, The Walking Dead çizgi romanlarının yazarı Robert Kirkman’ın şirketi Skybound Entertainment’ın bir parçası olan Skybound Games son sezonu tamamlamak için devreye girdi. İşte maceranın final bölümünü tanıtan yeni fragman:

Geçenlerde The Walking Dead: Final Sezonu‘nun 3. bölümü Broken Toys Temmuz 2018’de yayınlanmıştı. Son bölüm Take Us Back birçok şeyi açıklığa kavuşturacak. Sadece sezonun gölgede kalan kısımlarını bağlamakla kalmayacak, hikayenin baş kahramanı Clementine için de bir son hazırlayacak. Clem’in hikayesinin nasıl biteceğini bilmiyoruz ancak gözleri yaşartacak kadar duygusal olacağı kesin.

The Walking Dead: Final Sezonu – Take Us Back 26 Mart 2019’da PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için yayınlanacak.