The Sims 4: Island Living genişlemesi fragmanla duyuruldu

Yayıncı Electronic Arts, EA Play 2019‘da The Sims 4‘e deniz, kum ve güneşi getirecek yepyeni bir genişleme paketi tanıttı. Island Living (Ada Hayatı) adlı yeni paket oyunculara eğlenceli bir tatil hayatı sunacak. Ayrıca yeni genişleme yakında PC ve konsollara aralıklarla gelecek.

Öncelikle The Sims 4: Island Living önceki oyunlarda veya paketlerde görünmeyen bazı yeniliklere sahip olacak. Bu yenilikler açık su ortamları ve aktiviteleri içeriyor. Oyuncular daha önce seride denizle tanışmamışlardı. Ancak The Sims 4 ada hayatının hakkını verecek ve oyuncular artık yüzebilecek, jetski’ye binebilecek, güneşlenecek ve daha birçok aktiviteye katılabilecekler.

The Sims 4: Island Living bir yandan cennet gibi bir tatil sunarken, diğer yandan kıyameti tattıracak. Adada canlı bir volkan da yer alıyor! Plajda oyuncular kumdan kale yapabilecek, güneşlenebilecek ve plaj aktivitelerine katılabilecekler. Adanın ekosistemi ve okyanus zamanla büyüyüp gelişecek. Ayrıca deniz kızı bile yaratabileceksiniz. İşte yeni genişleme paketi için yayınlanan tanıtım fragmanı:

The Sims 4: Island Living önümüzdeki iki ay içinde PC ve konsollara aşamalı olarak gelecek. PC ve Mac oyuncuları 21 Haziran 2019’da yeni maceraya başlayabilecekler. Konsol oyuncuları ise ada tatiline 16 Temmuz 2019’da gidebilecekler.