The Last of Us Part 2’nin yazarı oyunda yer alacak!

Naughty Dog, The Last of Us Part 2‘nin gelişimine devam ettikçe medyanın oyun hakkında ipucu yakalama isteği artıyor. Ne yazık ki, tam olarak onaylanmasa da oyunla ilgili ilginç bir söylenti dolaşıyor.

The Last of Us Part 2’nin ortak yazarı Halley Gross Instagram paylaşımında görüntü yakalama kostümüyle Naughty Dog’tan Neil Druckmann’ın yanındaydı.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Guys, I’m in a video game! (I was super cool about it.)

Halley Gross (@grosstastic)’in paylaştığı bir gönderi ()

Paylaşım metninde: “Beyler, bir video oyundayım! (Süper havalıydım.)” diyerek oyunda görüneceğini doğruladı. Ortak yazar olarak projede yer almasının yanı sıra karakter hakkında ipucu vermesi de ilginç.

Ayrıca, ekibin hala mo-cap (hareket yakalama) performansı üzerinde çalışmakta olması The Last of Us Part 2’nin erken aşamada olduğunu göstermiyor. Stüdyonun daha önce hareket yakalamayı içeren bazı son dakika değişikliklerini yürüttüğü görülmüştü. The Last of Us Part 2’nin bu yıl çıkacağı konusundaki söylentilerle birlikte, oyun düşündüğümüz kadar uzak olmayabilir. Hareket yakalama süreci zaman çizelgesi hakkında bilgi verebilir mi? Henüz bilemiyoruz.

Sony’nin E3 2019’dan çekilmesinin ardından, The Last of Us Part 2‘nin ne zaman ve nasıl açıklanacağını görmek ilginç olacak. Özellikle de Sony oyun için 2019 lansmanı planlıyorsa.

Ne olursa olsun efsane seriyi yeniden görmek güzel ve Naughty Dog’un geçmiş başarılarına dayanarak bu durum devam edecek gibi görünüyor.