The Elder Scrolls Online: Wolfhunter DLC’si neler sunuyor?

QuakeCon 2018’de yeni The Elder Scrolls Online DLC’si detaylandırıldı. MMO için bir sonraki genişleme olan Wolfhunter, 28 Ağustos 2018’de PlayStation 4’te resmen yayınlanacak.

Wolfhunter, oyuncuları Daedric Prensi Hircine ile yüzleştirecek. Ayrıca The Elder Scrolls evreninde oldukça yaygın olan kurtadamlarla savaşmak zorunda kalacaksınız.

QuakeCon 2018’de yeni The Elder Scrolls Online fragmanı da gösterildi:

The Elder Scrolls Online: Wolfhunter ve Murkmire

Oyuncular ayrıca Wolfhunter‘ı takiben gelecek The Elder Scrolls Online DLC‘sine ilk bakış imkanı da buldu. Murkmire, oyuncuları sürüngen Argonyalıların evi olan Black Marsh’a (Kara Bataklık) götürecek. Bu eklenti hakkında pek fazla şey açıklanmadı, ancak Oyun Yönetmeni Matt Firor onların “neden bu kadar tuhaf” olduklarını açıklayacağını kaydetti.

The Elder Scrolls Online Murkmire the elder scrolls online

The Elder Scrolls Online şu anda 15 Ağustos 2018’e kadar ücretsiz olarak oynanabilecek. MMO için büyük çaplı bir genişleme olan Summerset, Haziran ayında PS4’te sunuldu. Wolfhunter, PS4 ve Xbox One’da 28 Ağustos 2018’de yayınlanacak ve PC versiyonu 13 Ağustos 2018’de çıkış yapacak. Murkmire içinse yayınlanma tarihi açıklanmadı.

QuakeCon 2018’den gelen tek haber bu değil. DOOM Eternal’ın oynanış ve hikaye detayları açıklandı. Ayrıca Rage 2’nin çok oyunculu içerik özellikleri sunuldu. QuakeCon 2018’dan daha fazla içerik ve habere buradan erişebilirsiniz.