Telltale’s The Walking Dead tek pakette yeniden yayınlanacak

Telltale’s The Walking Dead serisinin tüm bölümleri PlayStation 4 ve Xbox One için 10 Eylül’de kutulu ve dijital olarak tek bir pakette yeniden yayınlanacak.

The Walking Dead: The Telltale Definitive Series adıyla yayınlanacak yeni paket bölüm tabanlı serinin 4 sezonla birlikte The Walking Dead: Michonne mini serisini, 400 Days DLC‘sini ve diğer dijital bonusları içerecek. 10 saatlik geliştirici yorumu, sanat galerisi ve 140 parçanın yer aldığı bir müzik albümünün yanı sıra tüm hikaye “grafik siyahı” tarzı seçenekle birlikte deneyimlenebilecek.

İşte The Walking Dead: The Telltale Definitive Series‘in karşılaştırmalı Grafik Siyahı tanıtımı:

Skybound Games’in Still Not Bitten ekibinin yaratıcı yönetmeni Kent Mudle: “Grafik siyahı kaynak çalışmaya sevgi dolu bir hediye ve oyunun canlı bir çizgi roman gibi görünmesini sağlayan güçlü bir sanat tarzı. Ekibin Final Sezonu’yla formüle edilip mükemmelleştiği yeni görsel stili uzun süredir hayranlara seriyi yepyeni bir ışıkta yeniden oynama şansı sunarken, yeni kitlelere her sezonlar boyunca akıcı bir görsel deneyim sunuyor.” diyerek yeni görsel değişimi açıkladı.

Telltale kapandıktan sonra oyunları çevrimiçi mağazalardan kaldırılmaya başlamıştı. Artık hem yeni, hem de eski oyuncuların geniş bir koleksiyon sürümüyle The Walking Dead’e yeniden kavuşacak olması güzel. Şu anda PC’de tüm sezonlar Epic Games Store‘dan satın alınabiliyor.