Team Sonic Racing’in ertelendiği açıklandı

Sega’dan gelen son haberlere göre, Team Sonic Racing bu yıl yayınlanamayacak. Mavi kirpi ve hızlı arkadaşlarını bekleyenler artık 21 Mayıs 2019’a kadar beklemek zorundalar.

Team Sonic Racing, 2012’deki Sonic & All-Stars Racing Transformed ve öncesinde gelen Sonic & Sega All-Stars Racing’in arkasındaki Sumo Digital tarafından geliştiriliyor. Bu yılın başlarındaki tanıtım ve sızıntıların ardından, Sega oyunun PS4, PC, Switch ve Xbox One için bu kış geleceğini duyurmuştu.

Team Sonic Racing daha fazlasını sunacak

Eski oyunlarda olduğu gibi parlak bir arcade yarış oyunuyla, Sumo Digital yıllar boyu süre gelen tecrübesini bu oyunda daha da kanıtlayacak.

Bununla birlikte Sega, olumlu izlenimlere rağmen Team Sonic Racing’i önümüzdeki sene Mayıs ayına daha iyi hazırlamak, oyuncu deneyimini geliştirmek ve mümkün olan en iyi oyun deneyimini sunmayı sağlamak için erteleme kararı vermesi gerektiğini söyledi:

“Pek çok hayranın Kış sürümünü sabırsızlıkla beklediğini anlıyoruz ve yaşattığımız rahatsızlıktan dolayı özür dileriz. Bu ek süre zarfında ekiplerimizin, hayranların yıllarca eğlenebileceği unutulmaz bir deneyim sunacaklarını garanti ediyoruz.”