Super Street: The Game’in araç özelleştirme seçenekleri tanıtıldı!

Lion Castle Entertainment, yarış dünyasına yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen arcade sokak yarışı Super Street: The Game için araç özelleştirme seçeneklerini sergileyen yeni bir video yayınladı.

Super Street, kapsamlı kişiselleştirme özelliklerine sahip ve oyunculara 700’den fazla parça seçimi sunarak araçlarını özelleştirmelerini sağlayacak.

Super Street: The Game araç özelleştirme super street

Geliştirici oyun hakkında: “Sokak yarışında sadece arabanızı satın almaz, aynı zamanda inşa edersiniz. Hayal gücünüzü sadece aracınızı parça parça yaparak değil; aşağıdan başlayıp, farklı oyun modları ve ortamlarda asfalt ağlatmak için kullanın.” ifadelerini kullanıyor.

Super Street: The Game kuralları bozmaya geliyor!

Super Street: The Game‘in ilk olarak Ağustos ayında yayınlanması planlanıyordu, ancak daha sonra çıkış tarihi 4 Eylül’e ertelendi. Gecikme duyurusunu yapan Lion Castle, geliştirme ekibinin çabalarına rağmen oyunun istedikleri yerde olmadığını ve geliştirmek için daha fazla zaman gerektiğini açıkladı. Oyunun resmi web sitesindeki bir güncellemede; projenin başlamasından bu yana, topluluktan birçok geri bildirim aldıklarından da bahsediyor. Oyuna yeni araç parçaları ve daha fazla özelleştirme seçeneği eklemek için, planlanacak ücretsiz içerik güncellemeleri üzerinde çalışmaya başladıklarını bildiriyorlar.

Super Street: The Game PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için yayınlanacak.