ARK’ın geliştiricisi Studio Wildcard’dan yeni oyun gelebilir

ARK: Survival Evolved‘ın geliştiricisi Studio Wildcard YouTube kanalında “Atlas Internal Trailer 2 Final” başlıklı bir video yayınlandı ve ardından kaldırıldı. Videoyu gören kullanıcılar, yalnızca birkaç dakika sonra kaldırılsa bile fragmanı almayı başardılar.

Wildcard, ARK’ın ardından yeni oyun üzerinde mi çalışıyor?

Yukarıdaki video tabiiki kaldırıldı, ancak Koen, Craft ve Jett YouTube kanallarında iki kopyası bulunuyor.

Peki Atlas ne anlatıyor? Pek çok kişi Studio Wildcard‘ın, Rare’in Microsoft’a özel Sea of Thieves, Ubisoft’un yaklaşan Skull & Bones gibi yapımlarından ilham aldığını söylüyor. Stüdyonun popüler aksiyon macera oyunu Ark: Survival Evolved‘ı kullanacağını iddia edenler de var. Hatta bazıları oyunun Ark 2.0 olduğuna inanıyor.

Atlas bu noktadan sonra sadece Studio Wildcard tarafından onaylanabilir gibi görünüyor. Fragmanın başlığı bir gösterge ise, geliştirici fragmanda son rötuşları yapmış olabilir, ancak zamanından önce “yanlışlıkla” yayınlamış olabilir. Ayrıca sızıntının kasıtlı bir tanıtım olması da mümkün.

Güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin. Daha fazla bilgi aldıkça siz okuyucularımıza bildirmeye devam edeceğiz. Ayrıca, Wildcard’ın yeni başlığı Atlas‘ın ne olduğu konusundaki düşüncelerinizi yorumlara yazabilirsiniz.