Star Wars Jedi: Fallen Order PS4 Pro’da 60 fps seçeneği sunacak

Star Wars Jedi: Fallen Order‘ı mümkün olan en yüksek kare hızında veya en iyi kalitede oynamayı tercih ederseniz, size iyi bir haberimiz var. PlayStation 4 Pro ve Xbox One X sahipleri oyunu kalite ve performans modlarıyla oynayabilecekler.

Respawn yapımcısı Paul Hatfield, Star Wars Jedi: Fallen Order etkinliği sırasında PlayStation 4 Pro sürümünün iki geliştirilmiş seçenek sunacağını açıkladı. Kalite seçeneği oyunu 30 fps’ye kilitleyerek daha güçlü bir deneyim sağlarken, performans seçeneği 60 fps ile daha yüksek kare hızı hedefliyor. Oyuncular aslında her zaman 60 fps beklentisi içinde olsalar da, günümüz oyunları zaman zaman bu performansı veremeyebiliyor. Eğer standart PlayStation 4 veya PS4 Slim konsolunuz varsa Star Wars Jedi: Fallen Order sabit 30 fps sunacak.

Star Wars Jedi: Fallen Order, Revenge of the Sith ve A New Hope arasında geçecek ve İmparatorluktan kaçan genç Jedi Cal Kestis’in hikayesini konu alacak. Cal, İmparatorluğu durdurma görevindeki gizemli bir kadın olan Cere ile tanışarak davasına katılacak. Yolculuk boyunca İmparatorluğun Jedi avcılarından biri olarak özel eğitilmiş Second Sister’dan kaçacaklar. Cal macerası boyunca ışın kılıcını ustalıkla kullanarak rakiplerine karşı yeteneklerini zorlayacak.

Star Wars Jedi: Fallen Order 15 Kasım’da PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarına gelecek.