Star Wars Battlefront 2 yol haritası: Kont Dooku ne zaman gelecek?

2018’de Star Wars Battlefront 2 birçok güncelleme gördü ve 2019’da da yeni içerikler gelmeye devam edecek. Ocak 2019 özel, sınırlı süreli etkinliklerle dolu ve galaksi için büyük bir ay olacak. Kont Dooku da sonunda oyuna geliyor.

Bu ayki en büyük haber, kuşkusuz Count Dooku olarak bilinen Darth Tyranus‘un Star Wars Battlefront 2’ye gelişi olacak. Sonunda ne zaman çıkacağını biliyoruz: 23 Ocak 2019’da geliyor!

İşte EA tarafından açıklanan Star Wars Battlefront 2 Ocak ayı yol haritası:

Star Wars Battlefront 2 Ocak 2019 yol haritası star wars battlefront 2

Kont Dooku, Star Wars Battlefront 2’nin oynanabilir en son kahramanı olacak. Karanlık tarafın güçlü isimlerinden Dooku ayrıca oyunda satın alınabilecek “Dark Ritual” görünümü ile geliyor. Karakterle ilgili henüz ayrıntı veya oynanışa dair birşey görmedik. Her aylık güncellemede olduğu gibi satın alınabilir yeni Clone Trooper kostümü “Coruscant Guard” da gelecek.

2018’de Star Wars Battlefront 2’ye Klon Savaşları döneminden içerikler dahil olmuştu. Önce robotik General Grievous Ekim ayında geldi ve ertesi ay ezeli düşmanı Jedi Ustası Obi-Wan Kenobi eklendi. Aynı güncelleme Geonosis gezegenini yeni bir harita olarak getirdi. Star Wars hayranları için bu sevilen karakterler, Klon Savaşları animasyon serisinin sanatçıları tarafından seslendirildi. Kont Dooku da Corey Burton tarafından seslendirildi.

Star Wars Battlefront 2 için daha fazlası da yolda. EA daha önce yol haritasını genel olarak yayınlamıştı ve Şubat ayında Mustafar öncesi Anakin Skywalker gelecek. Ek olarak, “doğrusal olmayan” yepyeni bir mod tanıtılacak.