Star Wars Battlefront 2: Geonosis Savaşı filmleri aratmıyor!

Star Wars Battlefront 2‘ye 28 Kasım Çarşamba günü Obi-Wan Kenobi‘yle gelecek Geonosis gezegeni için yeni bir fragman yayınlandı.

Geonosis, Star Wars Episode 2: Klonların Saldırısı filminde, Jedi’ların da yer aldığı savaşın gerçekleştiği gezegen. Savaşta gerçekten heyecanlı sahneler vardı ve bu kadar Jedi’ı savaşırken bir arada görmemiştik. Aynı zamanda Kont Dooku’nun Anakin’in elini kestiği (daha sonraki yaşamında ilham kaynağı olduğu) ve Yoda’nın da hızlı ve farklı tekniğiyle harika bir şekilde savaştığı yer de denebilir. Ayrıca Yoda’yı daha önce böyle savaşırken görmemiştik.

İşte filmleri aratmayan Geonosis Savaşı fragmanı:

Bilgisayar üretimli imgeleme teknolojisinin gelişmesiyle Star Wars Battlefront 2‘nin fragmanı filmdekinden daha güzel görünüyor desek yalan olmaz.

Obi-Wan Kenobi’nin özel yetenekleri daha büyük bir alana yaymak için şarj edebileceğiniz All-Out Push; öne koşup atılarak ve önündeki düşmanlara zarar verdiği Defansif Rush ve Kenobi’nin önündeki tüm düşmanların yeteneklerini (menzil dahilinde) devre dışı bıraktığı Restrictive Mind Trick.

Daha da önemlisi Star Wars Battlefront 2’de Kenobi’nin seslendirmeleri arasında Anakin’e söylediği: “Neden benim ölümüm olacakmışsın hissine kapılıyorum?” ve Maul’u hedef alan “Seni ikiye böldüğümde, boynunu hedeflemeliydim.” gibi replikler yer alıyor.

Obi-Wan’ın yanı sıra Ocak ayında Kont Dooku ve Şubat ayında Anakin Skywalker‘da oyuna dahil olacak. İşte Star Wars Battlefront 2 yol haritası:

Star Wars Battlefront 2 yol haritası star wars battlefront 2

Star Wars Battlefront 2’ye gelecek haber ve güncellemeler için takipte kalın!