SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated tanıtıldı

Yayıncı THQ Nordic, 3 gün boyunca 3 yeni oyun tanıtacağını açıklamıştı ve ilk gün açılışını sevilen kahraman Sünger Bob ile yaptı. Purple Lamp Studios tarafından geliştirilen Nickelodeon oyunu SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated PlayStation 2 nostaljisini günümüze taşıyacak. Oyun PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için kısa tanıtım fragmanıyla birlikte duyuruldu.

Ne yazık ki, SpongeBob’un yeni macerası hakkında elimizde fazla bilgi yok. THQ Nordic’in Twitter paylaşımına göre, Battle for Bikini Bottom E3 2019’da tanıtılmayacak. İşte SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated için yayınlanan duyuru fragmanı:

Unutanlar ya da bilmeyenler için hatırlatalım. SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom’da oyuncular SüngerBob, Patrick, Sandy ve Mr. Krabs olarak oynuyorlardı. Kahramanlarımız denizin derinliklerini robot istilasından kurtarmak için mücadele veriyorlardı ve tabii ki, Plankton kaosun merkezinde yer alıyordu. Krabby Patty Secret formülünü çalmak için yine girişimlerde bulunan Plankton Duplicatotron 3000 robotlarını inşa ediyor ve kaos geri dönüyor!

Oyunun yenilenerek geri dönmesi sürpriz gelebilir. THQ Nordic ve Nickelodeon geçtiğimiz yıl eski oyunları geri getireceklerini açıklamışlardı. Oyunun çıkış tarihi henüz duyurulmadı.