Spider-Man PS4’e ücretsiz Sam Raimi kostümü geldi!

PS4’e özel Marvel’s Spider-Man‘e Silver Lining genişlemesi ile 3 yeni kostüm geldi ve DLC bugün itibarıyla PlayStation Store‘dan indirilebiliyor. Ayrıca oyuncuların sıkça talep ettiği ve yeni bir kostüm ücretsiz olarak oyuna eklendi.

Insomniac Games, Marvel’s Spider-Man’e yapılan güncellemenin Sam Raimi kostmünü ücretsiz olarak sunduğunu açıkladı. Oyunda “Webbed Suit” olarak adlandırılan kostüm, elbette 2002’deki Örümcek Adam filminde gönüllerin kahramanı Tobey Maguire‘in canlandırdığı Peter Parker tarafından giyilen kostüme dayanıyor.

Bilindiği gibi, Sam Raimi’nin (film serisinin yönetmeni) kostümü Tobey Maguire’in Spider-Man filmlerinden. İşte sevilen film serisinden oyuna katılan kostüm:

Spider-Man - Tobey Maguire spider-man

Sinematik Evren hayatımıza girmeden önce de Marvel filmleri vardı… Sam Raimi kostümü, oyunun üçüncü ve son DLC’si Silver Lining ile art arda geldi ve birçok oyuncunun favorisi (en azından benim!) olacağına eminim.

Son olarak; Marvel’s Spider-Man PlayStation Store ‘Ocak Satışı’ fırsatlarıyla indirime girdi. Daha birçok oyunu %70’e varan indirimlerle almak istiyorsanız indirimli oyunların listesine buradan erişebilirsiniz.