Spider-Man PS4’ün Fotoğraf Moduna yeni seçenekler geldi

Spider-Man PS4‘ün 1.11 sürümü PlayStation 4’te resmi olarak yayınlandı. Güncellemenin büyük kısmı 20 Kasım 2018’de yayınlanacak Turf Wars DLC’sine destek için tasarlandı, ancak Insomniac Games yeni bir kaç özellik ve geliştirme de ekledi. Artık fotoğraf moduna daha çok seçenek eklendi ve önceki DLC paketi The Heist bazı hata düzeltmeleri aldı.

Marvel’s Spider-Man 1.11 güncellemesi aşağıdaki yeni özellikleri içeriyor:

  • The City That Never Sleeps–Turf Wars paketi için destek eklendi.
  • Fotoğraf Moduna yeni çerçeveler ve çıkartmalar eklendi.
  • Alt yazılara konuşmacının adı renkli olarak eklendi.
  • HUD üzerindeki Mini Harita ve Kontrol İpuçlarını gizlemek için seçenekler eklendi.

Marvel’s Spider-Man’in sadece indirilebilir içeriklerine gelen güncellemeler ise şu şekilde:

  • The City That Never Sleeps DLC’sinde gün içinde saatlerin yanlış gösterilmesine ve bu nedenle sinematiklerde yükleme ekranı çıkmasına sebep olan bir hata giderildi.
  • The Heist DLC’sinde Miles’in diyaloglarının  gecikebileceği bir hata ele alınıyor.

Marvel's Spider-Man PS4 Turf Wars Hammer Head spider-man

Spider-Man Hammerhead ile karşı karşıya gelecek

The Heist DLC’sinde olduğu gibi Turf Wars‘da Spider-Man için hikaye içeriği, yeni zorluklar, daha fazla suç ve yeni kostümler sunuyor. Insomniac Games’in ortaya çıkardığı yeni kostümler arasında klasik Iron Spider Armor kostümü ve Spider-Armor MK I ile Marvel Mangaverse çizgi romanlarından esinlenilen yeni animasyonlu kostüm Spider-Clan yer alıyor.

Ayrıca Turf Wars’da kahramanımız The Heist DLC’sinde ilk kez görünen suç patronu Hammerhead’le karşı karşıya gelecek. Kahramanın çok tanınan düşmanlarından biri olmayabilir, ancak Hammerhead oldukça korkulu bir düşmandır.

Marvel’s Spider-Man‘in The City That Never Sleeps serisi üç bölümden oluşuyor. Üçüncü ve son bölüm Silver Lining Aralık 2018’deyayınlanacak. Oyuncular her bir hikayeyi 36 TL’ye ayrı olarak veya tüm paketi 89 TL karşılığında satın alabilirler.