Spider-Man’deki evlilik teklifinin altında dram yatıyor

Spider-Man‘in 7 Eylül’de yayınlanmasının ardından oyuncular Paskalya Yumurtaları için oyunu incelemeye başladılar ve bir hayranın talep ettiği evlilik teklifiyle karşılaştılar.

Tyler Schultz, Mayıs ayında Insomniac Games geliştiricilerine, oyuna “Madison, benimle evlenir misin?” yazan bir Paskalya Yumurtası dahil edip edemeyeceklerini sormuştu. Böylece oyunun yayınlandığında beş yıllık kız arkadaşına evlilik teklifi edecekti. Stüdyo, aşağıdaki ekran görüntüsünde görüldüğü gibi bu isteği yerine getirdi.

Spider-Man spider-man

Ne yazık ki, işler planlandığı gibi gitmedi. Schultz’un video blogunda belirttiğine göre; kız arkadaşı Spider-Man yayınlanmadan sadece birkaç hafta önce onu terketti. Ayrıca, Paskalya Yumurtasını öğrenen eski sevgili, “teklifin istediği şekilde olmadığını” söyledi.

Insomniac, Spider-Man için yeni yama teklif etti

Hikaye burada da bitmiyor. Oyunun Sanat Yönetmeni Jacinda Chew twitter’da, Schultz’a eğer istiyorsa gelecek yamada Paskalya Yumurtası’nın değiştirebileceklerini önerdi.

Spider-Man spider-man

Insomniac’in Paskalya Yumurtasını değiştirip değiştirmeyeceğinden emin değiliz ama her gördüğümüzde altında yatan hüzünlü hikayeyi hatırlayacağız.

Spider-Man hakkında ipuçları, haberler ve daha fazlasını için bizi takip etmeyi unutmayın.