Sony PS4’e özel Destiny 2: Forsaken içeriklerini açıkladı

Sony, Destiny 2: Forsaken‘ın PlayStation 4 özel yeni zırh setleri, egzotik bir silah, bir gemi ve bir çarpışma içeren planlarını açıkladı.

Sony’den PS4’e özel Destiny 2: Forsaken

PlayStation Blog‘da duyurulan Destiny 2: Forsaken’ın PlayStation 4 özel yeni egzotik silahı Wavesplitter olarak adlandırılıyor. Yeni silah, süper elektron ısıtıcılı ve güçlü bir enerji ışını yaratan, odaklanmış ses dalgalarını kullanıyor.

Silah, tetik basılıyken değişen üç güç seviyesi içeriyor. Oyuncular, silah üzerindeki göstergeden ışının ne kadar güçlü olacağını belirleyebiliyor. Bir ışık küresi elde edildiğinde, silah otomatik olarak maksimum mukavemetle ateşleniyor.

Destiny 2: Forsaken Wavesplitter destiny 2

PS4’e gelen özel çarpışma ise Broodhold. Oyuncular, Tangled Shore’un derinliklerinde yer alan bir istilayı yok edecekler. Düşen Hive Tombship, Thralls, Acolytes ve Knights gibi düşmanlarla dolu. Boss ise, fiziksel bir form ile, oyuncuları zehirleyen bir “gölge” formu arasında dönüşüm yapan Hive Brood Queen.

Destiny 2: Forsaken‘ın PS4’e özel zırh setleri, her sınıf için özel olarak tasarlandı ve yeni gemi Great Beyond tüm PlayStation oyuncularına sunulacak.

Destiny 2: Forsaken Great Beyond destiny 2

Destiny 2: Forsaken, 4 Eylül’de yayınlanacak ve Gambit adlı yeni hibrit PVP ve PVE modunu içerecek. Bungie ayrıca, farklı hedefler, ganimetler, ödüller ve daha fazlasını getirecek üç aylık sezonlardan oluşan içerik yol haritasını açıkladı.