SNK yeni oyun duyuruları için geri sayım başlattı

SNK 40th Anniversary Collection, bu yıl Nintendo Switch ve SNK Heroines: Tag Team Frenzy için 7 Eylül 2018’de geliyor. Ancak bunun ötesinde neler planlandığı henüz bilinmiyor. 2016 yılında gelen King of Fighters XIV, şirketin son büyük oyunu oldu. (Geçtiğimiz yıl arcade sürümü yayınlandı.) Ancak son zamanlarda yeni oyun duyurusu ile ilgili bir hareketlilik başladı.

SNK yeni oyun duyurularına hazırlanıyor

SNK birden fazla duyuruyu içerecek gibi görünen bir şeye hazırlanıyor ve tek yapmamız gereken birkaç gün daha beklemek. Şirketin resmi Twitter hesabı, “YENİ SNK OYUN DUYURULARI” ifadesiyle bir bağlantı paylaştı. Bağlantı, 10 Eylül 2018 Pazartesi günü sonuçlanacak bir geri sayım gösteriyor.

Çoğumuz Dragon Quest XI ve Spider-Man’i beklerken, oyun dünyasına Metal Slug, The King of Fighters, Garou: Mark of the Wolves, Samurai Shodown ve daha birçok popüler yapım sunan SNK‘nın hayranları duyuruyu heyecanla bekliyor.

Ne olduğu konusunda hiçbir fikrimiz olmasa da, SNK eski bir oyunu mu canlandıracak yoksa yepyeni bir oyunla mı karşımıza çıkacak merak ediyoruz.