Sniper Elite serisi için 4 yeni oyun yolda!

Ufukta yeni Sniper Elite oyunları göründü. Geliştirici Rebellion Sniper Elite 4‘ün devam oyunu dahil olmak üzere 4 yeni Sniper Elite oyununun yolda olduğunu açıkladı.

İlk olarak 2019’da gelecek oyunlardan ilki 2012’de çıkan oyunun yenilenen versiyonu Sniper Elite V2 Remastered. PlayStation 4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch platformları için tanıtılan oyun gelişmiş görseller, 4K çözünürlük ve HDR desteğiyle gelecek. Ayrıca Remaster sürümü yeni oynanabilir karakterler, fotoğraf modu ve 16 oyuncuya kadar çevrimiçi çok oyunculu mod ve oyun için şimdiye kadar yayımlanan tüm genişlemeleri içeriyor.

İşte Sniper Elite V2 Remastered için yayınlanan fragman:

Gelelim ikinci oyunumuza; Sniper Elite 3 Ultimate Edition 2019’da Nintendo Switch’e gelecek. Bu sürüm de şimdiye kadar yayımlanan tüm içeriklerin yanı sıra yerel kablosuz çok oyunculu mod ve hareket kontrollerini de içeriyor. Platformlar arası barış elçisi olarak Nintendo Switch fragmanını da aşağıya bırakıyorum:

Leeds merkezli stüdyo Just Add Water’ın (Oddword, Gravity Crash oyunlarıyla da biliniyor) çalışmaları arasında VR cihazlar için yeni bir Sniper Elite oyunu var. Henüz fragman yayınlanmadı, ancak Rebellion bu yılın ilerleyen zamanlarında açıklanacağını belirtti.

Ve son olarak serinin Sniper Elite 4‘ten devam edecek ana oyunu. Rebellion 2020’de geleceğini açıklamanın dışında, hakkında fazla bilgi sunmadı. Yeni oyun gelecek nesil donanımlar için çıkabilir mi? Analistler PlayStation 5‘in 2020’de duyurulacağını düşünüyor. Olabilir.

Seriyi hareketli bir süreç bekliyor. Aşağıda Rebellion‘un başkanı Jason Kingsley’in Sniper Elite geliştirici güncellemesini içeren yeni videosunu izleyebilirsiniz: