Shadow of the Tomb Raider’dan ‘Sevimli Versiyon’ fragmanı!

Beklenmedik şekilde yayınlanan fragman, Shadow of the Tomb Raider‘a sevimlilik getirdi. Ulusal Köpek Günü’nü kutlamak için, “Resmi Sevimli Versiyon” Tomb Raider sinematik fragmanı yayınlandı. Bu muzip videoda, sevimli dostlarımız “Shadow of the Cute Raider” başlığı altında oyunu sergiliyor.

Shadow of the Tomb Raider’dan hayvan dostlarımıza jest

İşte Shadow of the Tomb Raider‘ın sevimli fragmanı:

Doğabilecek herhangi bir karışıklığı önlemek için fragman “gerçek oynanış değil” etiketine sahip. Video, adeta Lara Croft gibi güçlü, kahraman bir köpeğin, acımasız kedilerle aksiyon dolu mücadelesini komik bir şekilde gösteriyor.

Köpek bir kedinin dikkatini dağıtmak için yumakla oyalıyor, sonra başka bir kediyi lazer kullanarak oynatıyor. Bu macera, kötü kalpli bir Sphynx (tüysüz bir kedi türü) tarafından yakalanan ve traş edilmek üzere olan bir köpek yavrusunu kurtarmak için veriliyor! Köpeğimiz zirvede düşmanıyla karşılaşıyor ve Sphynx’in işini Toomba marka bir vakum makinası ile bitiriyor.

Shadow of the Tomb Raider, PlayStation 4, Xbox One ve PC için 14 Eylül 2018’de satışa sunulacak. Shadow of the Tomb Raider’ın Digital Deluxe, Digital Croft veya Croft Sürümlerini, önceden sipariş edenler, oyuna iki gün önceden erken erişim fırsatı yakalayacaklar.