Sagat ve G, Street Fighter V kadrosuna dahil oldu

Sagat ve GStreet Fighter V: Arcade Edition‘ın dövüşçü kadrosunda yerlerini aldılar.

Street Fighter serisinin eski karakterlerinden biri olan Sagat ve gizemli G, 5,99 $ veya 100,000 Fight Money karşılığında alınabilecek ve 88,99 TL’lik Street Fighter V Season 3 Character Pass‘in bir parçası olarak Blanka, Sakura, Cody ve Falke’ye katıldı.

Street Fighter V: Arcade Edition – Sagat ve G

Sagat; Tiger Shot, Tiger Uppercut ve Tiger Knee Crush gibi imza yeteneklerinin yanı sıra, Tiger Assault ve Tiger Charge V-Trigger saldırıları ile savaşıyor. Sagat’ın gelmesiyle, Street Fighter V King Court adında yeni bir sahne de aldı. Muay Thai üstadının sahnesinde, Street Fighter 2’den klasik yeniden tasarlanmış, ikonik uzanan heykel var.

G, yeryüzündeki gücü emebildiği için eşsiz bir karakter. Ayrıca Maximum President ve Dangerous President V-Triggers yeteneklerine sahip. Karakterin, “Dünya’nın tüm yurttaşlarını birleştirmek” anlamına gelen bir konuşma yaptığı Message to the People adı verilen bir hamlesi var. Konuşma sırasında, EX Gauge kazanır, ancak savunmasızdır. G Barrier olarak adlandırılan V-Skill, yetenekleri emer ve eğer vurursa rakiplerini havaya fırlatır. G Barrier havada da kullanılabilir.

Yeni karakterler hakkında daha fazla bilgi için Capcom Unity sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Daha fazla Street Fighter V haberine buradan erişebilirsiniz.