Resident Evil Re:Verse açık beta tarihi duyuruldu

Resident Evil Re:Verse açık beta tarihi duyuruldu
Resident Evil Village, Mayıs ayında oyuncularla buluşacak. Popüler korku serisinin yeni oyunu, Resident Evil Re:Verse ile birlikte gelecek. Capcom, çevrimiçi çok oyunculu oyunu denemek isteyenler için açık beta tarihlerini duyurdu.Resident...

Resident Evil Village, Mayıs ayında oyuncularla buluşacak. Popüler korku serisinin yeni oyunu, Resident Evil Re:Verse ile birlikte gelecek. Capcom, çevrimiçi çok oyunculu oyunu denemek isteyenler için açık beta tarihlerini duyurdu.

Resident Evil Re:Verse'ün açık betası, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam) için 8 Nisan TSİ 09:00'da başlayacak ve 11 Nisan TSİ 09:00'da sona erecek. Açık beta sürümünü PS5'te denemek isteyenler, geriye dönük uyumluluk aracılığıyla oynayabilecek. Oyuncuların teste katılmak için konsollarında Capcom ID ile oturum açması gerekecek. Tüm bunların yanı sıra Capcom, açık beta süreci hakkında aşağıdaki bilgileri paylaştı:

  • Beta testi oyunun sistemini, dengesini ve sunucularını test edecek.
  • Beklenmedik bakımlar meydana gelebilir.
  • Oyunun kapalı beta test sürümünü indirdiyseniz, açık beta testi için oyunu yeniden indirmenize gerek kalmayacak.

Resident Evil Re:Verse

Resident Evil Re:Verse çok oyunculu bir hayatta kalma deneyimi olacak

Resident Evil Re:Verse, hayatta kalma temasını çevrimiçi çok oyunculu deneyimle birleştiriyor. Oyunda becerilerinizi diğer oyunculara karşı 4-6 kişilik deathmatch savaşlarında test edebileceksiniz. Ayrıca Resident Evil serisinin sevilen karakterleri olarak oynayacak ve güçlü biyolojik silahlarla savaşın gidişatını değiştireceksiniz. Gerilim dolu 5 dakikalık mücadeleleri en çok puanı alan oyuncu kazanacak. Daha güçlü düşmanları alt etmek için bulduğunuz silahları ve eşyaları kullanmalısınız.

Karakteriniz öldüğünde vücudu diğer oyunculara karşı kullanılabilecek güçlü bir biyolojik silah haline dönüşecek. Daha da güçlü etki için Virüs Kapsülleri almanız gerekecek. Biyolojik silahla intikam almak, daha fazla puan için büyük bir şans olacak.

Resident Evil Village, Resident Evil Re:Verse ile birlikte 7 Mayıs 2021'de piyasaya sürülecek. Çevrimiçi çok oyunculu olarak oynamak isteyen PS4 ve PS5 oyuncularının PlayStation Plus abonesi olması gerekecek.