Resident Evil 2 ‘1-Shot’ Demo sürümü listelendi

Resident Evil 2 demo Xbox Mağazası’nda erken listelendi. ‘Resident Evil 2 1-Shot Demo’ adıyla görünen deneme sürümü 11 Ocak’ta yayınlanacak ve 31 Ocak’a kadar mevcut olacak.

Bazıları ‘1-Shot’ başlığının, demonun sadece bir kez oynanabileceği anlamına geldiğini belirtse de, açıklama metninde bunu belirtecek bir ifade yer almıyor.

Resident Evil 2 1-Shot Demo açıklaması:

Bu özel olarak ayarlanmış demo, yeni yeniden tasarlanan Resident Evil 2’yi deneyimlemenize fırsat verecek, ancak uyaralım: Öldükten sonra istediğiniz kadar çok kez devam edebilirken, demoyu tamamlamak için yalnızca 30 DAKİKAnız olacak. Kendi temponuzda korku atmosferinde yer alın, ya da Raccoon Polis Departmanının sunduğu tüm bulmacaları çözmek için çaresizce koşturun. Seçim senin!

İlk olarak 1998’de piyasaya çıkan Resident Evil 2, tüm zamanların en ikonik oyunlarından biri olarak yeni nesil konsollar için yeniden tasarlandı. Leon Kennedy ve Claire Redfield olarak yeni 3. şahıs açısından bireysel olarak oynayın. Capcom’un özel RE Engine’ini kullanarak çarpıcı bir şekilde yeniden inşa edilen Raccoon City’nin zombi istilasındaki bölgelerini keşfedin. Yeni bulmacalar, hikayeler ve bölgeler.

Not: Bu demo 1/31/2019 tarihine kadar mevcut olacak. Oturum açmak ve oynamak için aktif bir internet bağlantınız olmalıdır.

Resident Evil 2, 25 Ocak 2019’da PlayStation 4, Xbox One ve PC için gelecek.