Red Dead Redemption 2 daha fazla özelleştirme seçeneği sunacak

Red Dead Redemption’da John Marston’u özelleştirmek çok da etkili değildi ve yeterince heyecan vermedi. Elbette, kıyafet değiştirme konusunda birkaç seçenek sundu. İyi giyimli bir beyefendiye yakışır bir karakter, ya da tam bir kovboy. Görünüşe göre, bu durum Red Dead Redemption 2‘de değişiyor. Sadece kahramanımız Arthur Morgan‘a sağlam bir gardırop sunmakla kalmıyor, aynı zamanda yüz ve saç stilinde de esneklik sağlıyor.

Red Dead Redemption 2 Kamp Özelleştirmeleri

Kamp özelleştirmesi tamamen isteğe bağlı, ancak Red Dead Redemption 2, kendi kampınızı oluşturmanıza izin verecek. Kamp, oyunda hikaye ilerledikçe harita boyunca yerleşik bir mobil işlem tabanı. Ateşin yanında sohbet edebilir, arkadaşlarınızla hikayeler paylaşabilir, hatta kart oynayabilirsiniz.

Red Dead Redemption 2 Rockstar Games red dead redemption 2

Ayrıca malzemeler, ilaç, paralar ve yiyecekler de yükleyebileceksiniz ve müttefikleriniz tarafından olumlu katkıları farkedeceksiniz. Müttefikler, eylemlerinizi ve diğerlerinin katkısını, her seferinde bağlamsal ve farklı olarak yorumlar. Bu da morallerini etkileyecek ve ziyaret ettiğinizde çete üyelerinin davranışlarını değiştirecek.

Yeterli kaynağa sahipseniz, kampınızın belirli yönlerini de yükseltebilirsiniz. Kamp güncellemeleri, ek noktaların, gıda, ilaç ve cephane stoklarının ve hızlı seyahat noktalarının kilidini açacak. Arthur’un kendi uyku alanı, kilimler, av ödülleri ve daha fazlası ile de özelleştirilebilecek

Red Dead Redemption 2 Karakter Özelleştirmeleri

Red Dead Redemption 2’de  Arthur’un görünümünü uyarlamakta özgürsünüz. Ayrıca silahlarınıza işlemeler yapabilecek ve eşyalarınızın görünümünü değiştirebileceksiniz.

Red Dead Redemption 2 red dead redemption 2

Arthur’un saçı, gerçek hayatta olduğu gibi uzayacak. Bu nedenle, saçınızı ve sakalınızı şekillendirebilecek veya stil kazandırabileceksiniz. Son oyunun tek parça kıyafetlerinden ziyade, artık ayrı katmanlar olarak kıyafetlerinizi de değiştirebileceksiniz.

Farklı ceketler, gömlekler, pantolonlar, botlar ve şapkalar seçmenin yanı sıra, pantolonlarınızı botlarınız üzerinde giyebilecek, kollarınızı uzun veya katlanmış yapabileceksiniz. Kısaca istediğiniz çoğu şeyi karakterinize uygulayabileceksiniz. Sadece iklim için uygun olmayan kıyafetler giymenin dayanıklılık seviyenizi etkileyeceğini unutmayın.

Red Dead Redemption 2 hakkında daha fazlasını akışımızdan takip edebilirsiniz.