Red Dead Redemption 2’nin yeni oynanış videosu yayınlandı!

Rockstar Games, dün sosyal medya kanalıyla yeni bir tanıtım yayınladı ve Red Dead Redemption 2 için yeni bir oynanış videosunun yayınlanacağını duyurdu. Oyuncular, 26 Ekim’de PlayStation 4 ve Xbox One’da çıkacak oyunun ikinci fragmanının yayınlanmasını bekliyorlardı ve beklenen video sonunda yayınlandı.

Red Dead Redemption 2 dünyasına derin bir bakış

Red Dead Redemption 2‘nin ikinci oynanış fragmanı Rockstar Games tarafından yayınlandı ve açık dünyaya daha derin bir bakış sunuyor. Yeni görüntüler tren soygunu, mağaza soygunu veya ev soyma yeteneklerini tanıtıyor. Ayrıca oyunun birinci şahıs modu da ilk kez gösteriliyor.

Dead Eye sisteminin genişletildiği ve aşamalarda ilerleyeceği belirtiliyor. Bu sistem silahı ateşlemenizle zamanı yavaşlatmanıza ve düşmanlarınızın kritik ve ölümcül noktalarını görmenize izin verecek.

Red Dead Redemption 2’de Arthur’un kellesine ödül varsa, kelle avcıları tarafından takip edilecek.

Fragman ayrıca ne giyebileceğinizi, nelere binebileceğinizi, neler yiyebildiğinizi ve kendinizi nasıl sunacağınız konusunda daha fazla kişiselleştirme gösteriyor. Ayrıca tıraş ve banyo seçimi var ve yapabileceğiniz özelleştirme seçenekleri sınırsız görünüyor.

Red Dead Redemption 2 yayınlandığı zaman birinci şahıs olarak oynanabilecek ve Rockstar, Vahşi Batı temalı yeni yapımı için diğer oyunlardan farklı bir şekilde sistemlerini güncellendi.

Rockstar kısa süre önce Red Dead Online olarak adlandırılan ve Kasım 2018’de eklenecek çok oyunculu modun ayrıntılarını açıkladı. Red Dead Online öncelikle açık beta olarak başlayacak ve ilk Red Dead Redemption’ı çok oyunculu olarak yeni bir seviyeye getirecek. Geliştirme ekibi çevrimiçi modun Grand Theft Auto Online‘dan en sevdikleri özelliklerle ve öğrendikleri her şeyle birlikte geliştirildiğini açıkladı.

Bu arada, Red Dead Redemption 2’nin detaylandırılan vahşi hayatına göz atabilirsiniz.