Red Dead Redemption 2 hayranlarından interaktif harita!

Red Dead Redemption 2 yan içeriklerle dolu ve oyuncular RDR2’nin sunduğu herşeyi yakalamaya çalışıyorlar.  Neyse ki, hayranların yaptığı etkileşimli harita oyundaki her bir adımı %100 tamamlamak isteyenler için artık yayınlandı.

Yapılan harita Red Dead Redemption 2 mobil uygulamasında öne çıkan haritadan çok farklı. RDR2map.com adresi üzerinden erişilebilen harita neredeyse her toplanabilir öğenin, görevlerin ve hazinenin nerede bulunduğunu gösteriyor. Hatta, 2010’da çıkan ilk oyun için Paskalya Yumurtaları ile ilgili ayrıntıları gösteren işaretleyiciler de bulunuyor. Ayrıca interaktif haritada rastgele etkinlikler, egzotik bitkilerin yerleri ve bulunabilecek 144 sigara kartı da yer alıyor.

Red Dead Redemption 2 interaktif harita red dead redemption 2

Seçim özellikleri de interaktif haritayı inanılmaz derecede faydalı yapıyor. Standart yakınlaştırma ve uzaklaştırma işlevlerinin yanı sıra kullanıcıların haritada görüntülenecek özellikleri seçmelerine de olanak tanıyor. Örneğin, sadece 30 dinozor kemiğinin yerlerini görmek istiyorsanız, harita menüsündeki diğer etiketleri kapatmanız yeterli. Ayrıca, web sitesinde hesap oluşturursanız, harita paylaşımı ve kişisel ilerlemenizi izleyebilirsiniz.

Red Dead Redemption 2 yayınlandığından bu yana sürekli olarak ilgi odağı oldu. Bazı raporlara göre oyun Ekim 2018 satış listelerinde en çok satan oyunlar arasında ikinci sırada ve çığır açan satış rakamları ile devam ediyor. Red Dead Redemption 2 satışlarında oyunun çevrimiçi modu Red Dead Online ile artış görülmesi bekleniyor.