Rainbow Six Siege’in yeni operatörü Nomad’la tanışın

Ubisoft geçtiğimiz hafta Rainbow Six Siege‘in 4. sezonu “Operation Wind Bastion” hakkında bazı bilgiler ortaya koydu. Yeni sezonun oyuncuları Fas’a götürecek Fortress haritası ve iki yeni Operatör hakkında ayrıntılar açıklanmıştı.

Kaid adlı yeni savunmacı Operatör daha önce açıklanmıştı. Ve artık Rainbow Six Siege’in yeni taaruzcu Operatörü Nomad ile ilgili bilgiler yayınlandı. Bu yeni detaylar karakter tanıtımı ve Nomad’a resmi olarak ilk bakış içeriyor.

İşte Nomad için yayınlanan fragman:

Nomad’ın imza aygıtı, öldürücü olmayan cihazlar konuşlandırmasına izin veren tüfek eklentisi olan Airjab Launcher. Varlıklı bir aileden gelen Sanaa “Nomad” El Maktoub, genç yaşta Fas Kraliyet Ordusu’na katıldı ve meşhur Kasbah Sehkra Mania’dan mezun oldu. Daha sonra GIGR‘ye katıldı ve Dağ Piyade Taburu ile operasyonlara katıldı. Birimin çevre operasyonu konusundaki uzmanı.

Ubisoft, yarın Rainbow Six Siege Pro League Finalleri sırasında Kaid ve Nomad’ı göstermeyi planlıyor. Yeni operatörleri görmek isteyenler Rainbow Six Siege’in resmi Twitch hesabından gözteriyi izleyebilirler.