Project Awakening: Arise’ın demo sürümü derecelendirildi

Cygames fantezi aksiyon rol yapma oyunu Project Awakening: Arise için demo yayınlayacak gibi görünüyor. Oyunun deneme sürümü PEGI’nin sitesinde derecelendirildi. Avrupalı derecelendirme kurulu 16 yaşla sınırlandırdığı oyunun deneme versiyonundan bahsetti.

İşte listelemede yapılan açıklama:

“Bu deneme sürümü oyuncuların fotogerçekçi grafiklere sahip bir aksiyon rol yapma oyunu olan Project Awakening’te mücadele ve aksiyonun tadına varmalarını sağlayacak.

Oyun sık ve sert şiddet sahneleri nedeniyle PEGI 16 olarak değerlendirildi. 16 yaşından küçükler için uygun değildir.”

Project Awakening: Arise demo PEGI derecelendirme project awakening

Project Awakening ilk kez 2016 yılında üst düzey konsol oyunu olarak duyuruldu. Cygames E3 2018’de kapalı kapılar ardında oyunanış görüntülerini sergileyerek katılımcıları etkiledi. Aylar sonra oyunun PlayStation 4‘e özel olduğu doğrulandı. Katılımcıların yorumlarına göre Project Awakening, canavar avı oyunları Monster Hunter ve Dragon’s Dogma’dan ilham alan, şövalye temalı bir oyun. Oyuna resmi genel bakış şu şekilde:

“Project Awakening son derece modern grafikler ve yüksek fantezi temalı yepyeni bir aksiyon RPG oyunu. Şirketin eğlence alanında en iyisini sunmaya devam etme hedefinin bir parçası olarak; Cygames oyunu yaratmak için çeşitli sevilen video oyunlarında geniş deneyime sahip rüya geliştirme ekibini kurdu. Yönetmen Junji Tago ve Sanat Yönetmeni Ryosuke Aiba’nın başarıyla yönettiği ekip fantezi RPG dünyasına yeni bir yaklaşım getirmeyi amaçlayan bir oyun üzerinde çalışıyor.”

Oyun hakkında gelecek güncellemeler için takipte kalın!