PlayStation 2019’da yine iddialı bir oyun listesine sahip!

Hızlı ve başarılı bir yılı geride bırakan PlayStation‘dan 2019’da hangi oyunları bekliyorsunuz? Sony sizi yeni oyunlarına hazırlamak için “Coming Attractions” videosunu yayınladı ve görünüşe göre PlayStation 4 oyuncuları yine hareketli bir yıl geçirecek.

Öncelikle Sony’nin PlayStation için hazırladığı eğlenceli ve heyecan verici videoyu izleyelim:

PlayStation bu yıl yine oyun dünyasını sallayacak gibi görünüyor. İşte videoda gösterilen oyunlar: Days Gone, Ace Combat 7: Skies Unknown, Devil May Cry 5, Ghost of Tsushima, Kingdom Hearts 3, Concrete Genie, Rage 2, The Division 2, Erica, Dreams, Blood and Truth, Metro Exodus, Dying Light 2, Medievil, Control, Resident Evil 2, Death Stranding, Far Cry New Dawn, Crash Team Racing Nitro Fueled, Anthem, Sekiro: Shadows Die Twice ve The Last of Us Part 2.

PlayStation kaliteli yapımlarını sürdürürken Resident Evil 2 ve Crash Team Racing Nitro Fueled gibi yenilenen oyunlarını yeniden hatırlatıyor. Devil May Cry 5 ve The Last of Us Part 2 gibi oyunların serilerini başarıyla takip edip edemediğini göreceğiz. (Tabii ki The Last of Us’a güvenimiz tam!) Ayrıca Kojima geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamayla Death Stranding‘in 2019’da gelebileceğini ima etmişti. Sevilen oyuncu Norman Reedus’un yer aldığı merakla beklediğimiz oyun listede yerini aldı.

Sony geçtiğimiz günlerde platformun 2018’de gördüğü birbirinden başarılı yapımları benzer bir videoyla sergiledi. God of War, Marvel’s Spider-Man, Red Dead Redemption 2, Detroit: Become Human, Assassin’s Creed Odyssey, Shadow of the Tomb Raider, Hitman 2, PUBG, Fortnite, Call of Duty: Black Ops 4, FIFA 19, Beat Saber ve çok daha fazlası… Herşey Monster Hunter: World ile başladı. Ne yıldı ama!

PlayStation’a gelecek oyunlar arasında sizin favorileriniz hangileri? Yorumlarda belirtebilirsiniz.