PES 2019’dan Rusya Premier Ligi’ne özel fragman!

PES 2019 bu sene zorlu bir dönemden geçti. Konami, Şampiyonlar Ligi lisansını FIFA’ya kaptırmasının ardından yeni hamleler yaptı ve oyuna 9 yeni lig ekledi. Rusya Premier Ligi’nde yer alan 16 takımın tamamı PES 2019 için özel olarak lisanslandı ve yeni fragman bu yeniliğe odaklanıyor.

Fragmanda daha çok Rus futbol ekolleri Zenit St.Petersburg ve Spartak Moskova üzerine yoğunlaşılmış ve maç içinden şık görüntüler içeriyor:

PES 2019 ve yeni özgün ligleri

PES 2019‘a Rusya Premier Ligi‘nin dışında, 6 tane daha resmi lisanslı lig katılıyor. Belçika Jupiler Pro Ligi, Portekiz Liga NOS (Transfer göçü nedeniyle Sporting oyuncularının yarısı eksik), İskoçya Premiership, Danimarka Superliga, İsviçre Süper Ligi ve Arjantin Superliga Quilmes Clásica, yeni resmi lisans grubunu oluşturuyor.

PES 2019 yeni ligler pes 2019

Konami’nin yıllar içinde elinde kalanlar bunlar ve FIFA 19 karşısında neler yapabileceği merak konusu. Portekiz Ligi ve Rusya Premier Ligi biraz daha öne çıksa da, PES 2019’un özgün ligler adı altında sunduğu bu liglerden ilgi uyandırıcı bir içerik çıkacak gibi görünmüyor. Sadece biraz şaşırtıcı ve merak uyandırıcı.