PES 2019’da Peru milli takımı lisanslı olarak yer alacak

Peru Milli Takımı, Pro Evolution Soccer serisine ilk defa katılacak. Konami, takımın serinin en yeni oyunu PES 2019‘da tamamen lisanslı olarak yer alacağını duyurdu. Buna en çok Perulular sevinecek gibi görünse de takımın resmi renkleri ve logosu oyun içinde lisanslı olarak yer alacak.

PES 2019’dan Peru sürprizi…

Konami, milli takımın yanı sıra Peru kulüpleri Alianza Lima ve Sporting Cristal‘ın oyunda olacağını belirtti. Bu anlaşmanın bir parçası olarak, oyuncular artık maçlarını Peru, Lima’daki Estadio Alejandro Villanueva‘ya taşıyabilecekler.

PES 2019 Peru pes 2019

Konami önemli lisansların kullanım haklarını kaybetmesine rağmen, PES 2019’a her zamankinden daha fazla takım getireceğini açıkladı.

Geliştirici PES 2019’la seriyi ileri taşımak için bir dizi yeni özellik sunmayı planlıyor. Bunlardan en çok öne çıkanı Görünür Yorgunluk özelliği ve rakip savunmaları kırmaya çalışan oyunculara yardımcı olacaktır. Oyun makinelerinde de bir takım iyileştirmeler olacak. Ayrıca Enlighten yazılımı, geliştirilmiş tribün reaksiyonu, fizikler ve hava şartları vadediyor.

PES 2019, 28 Ağustos 2018’de PlayStation 4 ve Xbox One için yayınlanacak. 30 Ağustos 2018’de ise PC için gelecek. Oyun için demo yayınlandı ve tam sürüm öncesi 12 takım, 2 stadyumla oyunu deneyimleyebilirsiniz.