Overwatch yeni oyunculara ücretsiz deneme haftası sunuyor!

Blizzard yeni oyunculara Overwatch‘ı ücretsiz olarak oynama şansı veriyor. Ancak bu seferki genellikle yapılan ücretsiz hafta sonu fırsatından çok daha fazlası. Oyunu daha önce oynamadıysanız, 20-27 Kasım 2018 tarihleri arasında PlayStation 4, Xbox One ve PC’de  ücretsiz demo sürümünü indirerek oynayabilirsiniz.

Özellikle Overwatch‘a gelen yeni karakter Ashe’nin eklenmesiyle oyunu denemek için daha iyi bir fırsat olamazdı. Oyuna sahip olanlara sunulan her şey deneme sırasında kullanılabilir olacak ve satın almaya karar verdiğinizde ilerlemeleriniz aktarılacak. Sadece aynı Blizzard, PSN veya Xbox Live hesabını kullandığınızdan emin olmanız gerekiyor.

Blizzard oyuncuları ücretsiz deneme haftasının başlayacağı 20 Kasım’da hazır olmak için Overwatch’ı PlayStation 4 ve Xbox One’da önyükleyebilirler.

Overwatch ücretsiz Ashe sprey overwatch

Bağlantılı Blizzard ve Twitch hesaplarına sahip olanlar ücretsiz deneme süresi boyunca sınırlı süreli ganimet kazanılabilecekler. Tek yapmanız gereken 3 Ashe temalı sprey kazanmak için ücretsiz deneme süreci boyunca 2 saat Overwatch yayını izlemek.

Daha önce Overwatch oynamadıysanız bu fırsatı kaçırmamanızı öneririz. Ücretsiz deneme süreci hakkında ayrıntılı bilgiye Blizzard’ın resmi sitesiden erişebilirsiniz.